استاندار چهارمحال و بختیاری اعلام کرد؛

رونق اشتغال و سرمایه‌گذاری برای چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 98-950218 گروه: اجتماعی
شنبه, 18 ارد 1395 18:22
رونق اشتغال و سرمایه‌گذاری برای چهارمحال و بختیاریاستاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت‌های خوب سال‎‌های اخیر در زمینه زیرساخت‌های جاده‌ای، آب، گاز، بهداشت و درمان، علوم دانشگاهی و فرهنگ در استان، اظهار کرد: امسال، سال رونق اشتغال و سرمایه‌گذاری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی دشتکی 18 اردیبهشت‌‌ماه در آیین «اهدای لوح دیپلم ذخیره‌گاه زیست‌کره تنگ صیاد و سبزکوه »، این ذخیره‌گاه را منبای ایجاد توسعه پایدار در این منطقه عنوان کرد و افزود: در فاز دوم قصد داریم صنایع مربوط به کشاورزی را در این حوزه فعال کرده و به ثمر برسانیم.

وی تصریح کرد: زیست کره تنگه صیاد و سبزکوه پایلوتی برای افزایش درآمد شهرنشینان، عشایر و روستائیان بوده و پایه‌ای برای توسعه استان خواهد بود.

سلیمانی تاکید کرد: باید تلاش شود که صنعت و تولید در این مسیر پاک و عاری از مواد مضر برای مردم باشد.

وی با اشاره به فعالیت‌های خوب سال‎‌های اخیر در زمینه زیرساخت‌های جاده‌ای، آب، گاز، بهداشت و درمان، علوم دانشگاهی و فرهنگ در استان، اظهار کرد: امسال، سال اشتغال و سرمایه‌گذاری خواهد بود.

سلیمانی افزود: خوشبختانه پروژه‌های سفر ریاست جمهوری به استان به ثمر رسیده و فرآیند تکمیل و بهره‌برداری بسیاری از کارخانه‌ها به اتمام رسیده است.

استاندار به امضای تفاهم‌نامه 25 میلیارد یورویی میان ایران و کره جنوبی اشاره کرد و گفت: از این مبلغ 4.5 میلیارد یورو به پروژه‌های راه آهن اصفهان- شهرکرد و شهرکرد- خوزستان اختصاص یافته است.

وی از بهره‌‌برداری مرحله نخست کارخانه فولاد شهرکرد در روز‌های آتی خبر داد و تصریح کرد: پروژه انتقال آب بن- شهرکرد- بروجن نیز پیشرفت خوبی داشته است.

سلیمانی گفت: این پروژه در مسیر خود آب شرب حدود 500 هزار نفر از ساکنین منطقه و آب صنعتی آن را تامین خواهد کرد.

وی کشت گیاهان دارویی، درختان مثمر با مصرف آب کم، ایجاد کارخانجات اشتغال‌زا را از پروژه‌های صنعتی و کشاورزی پنج‌سال آینده استان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با این فعالیت‌ها نرخ بیکاری در استان تا بیش از چهار درصد کاهش یابد.

استاندار در پایان از رئیس حفاظت محیط زیست کشور خواست مسائل و مشکلات طرح‌های زیست محیطی که به طول انجامیده استف مرتفع شده به توازن منطقه‌ای نسبت به استان‌های دیگر دست یابیم.انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات