کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بروجن برگزار شد

کد خبر: 71-941104 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 04 بهم 1394 18:09
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بروجن برگزار شدمسئول سازمان مردم نهاد خيریه آبشار عاطفه‎ها نمایندگی امام رضا(ع) شعبه بروجن از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ویژه مهرجویان این موسسه خبر داد.
سیده کبری حسینی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام،  از برگزاری دومین کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با موضوع  مواد مخدر و آشنایی با انواع مواد مخدر و مضرات آن ویژه مهرجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه ها خبر داد و‌گفت: زنان بد سرپرست و بی سرپرست خانواده که به واسطه همسران خود و جامعه بیشتر در معرض ابتلاء و تاثیرات مواد مخدر هستند و باید با آگاه‌سازی و حمایت زمینه اعتیاد را از این زنان دور کرد .
وی افزود: این کارگاه با حضور  53 نفر از مهرجویان سرپرست خانوار و بد سرپرست این سازمان و با هدف  آشنایی با انواع مواد مخدر و قرص‌های روان گردان به منظور آگاهی و اطلاع شرکت‌کنندگان در کارگاه و پیشگیری افراد از ابتلا به این نوع مواد، برگزار شد.
حسینی گفت: در این کارگاه آموزشی انواع مواد مخدر از جمله مواد مخدر توهم‌زا، محرک و سستی‌زا به معرض دید شرکت‌کنندگان در این کارگاه قرار گرفت و درخصوص مسائل و مشکلات و مضرات آن‌ها مباحثی مطرح شد و به سوالات مهرجویان پاسخ لازم ارائه شد.
وی اظهار کرد: این کارگاه  گام مثبتی در راستای واکسینه کردن خانواده‌‌های مهرجویان این موسسه در برابر اعتیاد و معضلات اجتماعی است .

به گزارش ، بروجن سلام سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ‏ها به مرکزیت شهر مقدس مشهد در سال 1381 و با هدف شناسایی اقشار آسیب پذیر جامعه و کمک رسانی و محرومیت زدایی ایجاد شده است .

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات