میزان پیشرفت پروژه های خیری شهرستان بروجن

کد خبر: 706-950922 گروه: پزشکی و سلامت / بروجن
دوشنبه, 22 آذر 1395 12:16

میزان پیشرفت پروژه های خیری شهرستان بروجنسرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان بروجن،‌از بازدید مدیر عامل مجمع خیرین سلامت و معاونت ذیحسابی دانشگاه علوم پزشكی استان از پروژه های خیری در دست ساخت و میزان پیشرفت این طرح ها شهرستان بروجن خبر داد.

به گزاش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، محمد حسن كرمی افزود: در جریان این بازدید كه ریاست شورای خیرین سلامت و همچنین سرپرست شبكه حضور داشتند ، گزارش مختصری از احداث سه مركز بهداشتی درمانی، دو پایگاه فوریتهای پزشكی اورژانس ۱۱۵ و یك كلینیك تخصصی در مجموع در زمینی به مساحت ۷هزار و ۵۰۰ متر مربع ارائه گردید.


وی، با اشاره به مشاركت یك و نیم میلیارد تومانی خیرین محترم اظهار امیدواری كرد كه اعتبارات مورد نیاز بمنظور تكمیل و بهره برداری به موقع تخصیص داده شود.

كرمی، ‌اعتبار پیش بینی به منظور اجرای پروژه های مذكور را بیش از ۳ میلیارد تومان اعلام كرد.

 

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان نیز در جریان این بازدید، به اجرای با كیفیت و پیشرفت قابل توجه پروژه ها كه به نوبه خود كم نظیر و بی نظیر می باشند اشاره كرد.
عباس قادری افزود: واگذاری ادامه ساخت و ساز به شورای خیرین سلامت شهرستان و بهره گیری از پتانسیل موجود در شهرستان و نبوغ فكری و طراحی های زیبای مهندسین ساختمانی و پیگیریهای صورت گرفته باعث شده كه كار بدون هیچ گونه كم و كاستی به پیش رود و هر كدام از پروژه ها با نمایی زیبا و خاص و منحصر به فرد بعنوان الگو معرفی شوند.


معاونت ذیحسابی دانشگاه علوم پزشكی شهركرد، نیز در سخنان كوتاهی بیان داشت: در مقابل نیت خیر و عمل خداپسندانه خیرین نیك اندیش و اقدامات صورت گرفته نهایت سعی و تلاش خود در مورد تأمین اعتبارات مورد نیاز در جهت تكمیل و بهره برداری از پروژه های مذكور را به كار خواهیم بست.
حیدری افزود: كلینیك تخصصی دندانپزشكی ومركز خدمات جامع سلامت زنده یاد مژگان هادیپور در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۱۰۸۰ متر مربع در دوطبقه از مراكز بهداشتی است كه با مشاركت خیرین گرانقدر و مشاركت مالی ۳ میلیارد ریالی حاج فریدون هادیپور و فرزندان وی در حال احداث می باشد.
وی، پیشرفت این پروژه را ۸۰ درصد اعلام كرد و افزود: پیش بینی می شود پروژه در دهه فجر سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد.


حیدری، مركز خدمات جامع سلامت حضرت سجاد(ع) و پایگاه فوریتهای پزشكی اورژانس ۱۱۵ شماره یك شهری واقع در بلوار مدرس در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع در سه طبقه با مشاركت ۳ میلیارد ریالی حاج حسین اخوان و برادران وی را از دیگر پروژه های در دست اقدام در شهرستان بروجن برشمرد.
به گفته وی، این پروژه با پیشرفت ۵۰ درصدی، در هفته سلامت سال آینده (اول لغایت هفتم اردیبهشت) آماده بهره برداری می باشد.


حیدری گفت: در حال حاضر، مركز خدمات جامع سلامت حضرت علی ابن ابیطالب(ع) واقع در بلوار مدرس شهر نقنه در زمینی به مساحت ۹۴۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع در دوطبقه با مشاركت یك و نیم میلیارد ریالی حاج محمد محمد زاده و شورای اسلامی شهر نقنه در دست احداث است و پیشرفت پروژه ۱۰ درصد می باشد بر اساس برآوردها در هفته سلامت سال آینده (اول لغایت هفتم اردیبهشت) آماده بهره برداری خواهد بود.
وی افزود: همچنین پایگاه فوریتهای پزشكی اورژانس ۱۱۵ واقع در روستای سیف آباد (منطقه چغاخور) در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۵۰۰ متر مربع در دوطبقه با مشاركت ۵۰۰ میلیون ریالی شورای اسلامی روستا احداث می گردد و پیشرفت پروژه ۱۰ درصد می باشد كه در هفته سلامت سال آینده(اول لغایت هفتم اردیبهشت) آماده بهره برداری خواهد بود.


معاونت ذیحسابی دانشگاه علوم پزشكی شهركرد افزود: پایگاه فوریتهای پزشكی اورژانس ۱۱۵ شماره دو شهری واقع در ورودی شهرك الهیه از سمت میدان بسیج در زمینی به مساحت ۹۴۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۵۰۰ متر مربع در دوطبقه با مشاركت یك میلیارد ریالی حاج قدرت ا... درویش زاده نیز احداث می گردد و هم اكنون مقدمات اولیه و طراحی و نقشه كشی ساختمان صورت گرفته است.
حیدری اظهار داشت: ساخت اضافه بنای مورد نیاز خانه بهداشت روستای سیبك (منطقه چغاخور) در زمینی به مساحت ۷۰ متر مربع و زیر بنایی بالغ بر ۷۰ متر مربع با مشاركت ۴۰۰ میلیون ریالی شورای اسلامی روستا احداث می گردد و مقدمات اولیه و طراحی و نقشه كشی ساختمان آن صورت گرفته است.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات