اختصاص یکهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای پروژه انتقال آب بن - بروجن

کد خبر: 699-950921 گروه: اجتماعی / انتقال آب
یکشنبه, 21 آذر 1395 00:05

اختصاص یکهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای پروژه انتقال آب بن - بروجناستاندار چهارمحال و بختیاری در جمع مردم شهرستان بن از اختصاص یكهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی دشتكی در جمع مردم شهرستان بن در مسجد جامع این شهر تأكید كرد: به منظور اجرای این پروژه ۷۰۰ میلیارد ریال برای خرید لوله، ۶۰۰ میلیارد ریال از محل ردیف بودجه و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اسناد خزانه و اوراق مشاركت اختصاص پیدا كرده است.

وی افزود: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم آبرسانی به ۲۲۰ شهر، روستا و شهرك صنعتی چهارمحال و بختیاری به صورت سیار و با تانكر تامین می شد.
سلیمانی دشتكی تصریح كرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و فعالیت های انجام شده در سه سال قبل اكنون تنها ۵۴ شهر، روستا و شهرك صنعتی چهارمحال و بختیاری با مشكل تامین آب روبروست.

وی بیان داشت: در این مدت اجرای شبكه جمع آوری فاضلاب ۱۵ شهر در دستور كار مسئولان قرار گرفته است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه كرد: در سه سال گذشته میزان گازرسانی به چهارمحال و بختیاری از ۸۳.۵ درصد به ۹۴.۵ درصد افزایش یافت.

وی عنوان داشت: در مدت فعالیت دولت یازدهم ۳۸ هزار شغل جدید ایجاد شد و برای پروژه های مختلف ۲۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص پیدا كرد.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: تكمیل و بهره برداری از پروژه های مهم نیمه تمام چهارمحال و بختیاری مانند پتروشیمی لردگان، فولاد سفیددشت، نساجی حجاب و جاده های جایگزین كارون چهار از مهمترین اقدامات دولت یازدهم محسوب می شود.

وی از هدفگذاری ایجاد و تثبیت ۱۵ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری براساس برنامه های اقتصاد مقاومتی خبر داد و ادامه داد: در این راستا تاكنون دو هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از مجموع سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال سهمیه استان تسهیلات به متقاضیان طرح های نیمه تمامی، راكد و با ظرفیت پائین پرداخت شده است.
سلیمانی دشتكی بیان كرد: به منظور افزایش اشتغال و ارتقای بهره وری در بخش كشاورزی چهارمحال و بختیاری امسال هفت هزار و ۱۰۰ هكتار زمین به كشت گیاهان دارویی، گل محمدی، مثمر كم آب بر و توسعه باغات در زمین های شیبدار اختصاص پیدا كرد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات