اختصاص یکهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای پروژه انتقال آب بن - بروجن

کد خبر: 699-950921 گروه: اجتماعی / انتقال آب
یکشنبه, 21 آذر 1395 00:05

اختصاص یکهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای پروژه انتقال آب بن - بروجناستاندار چهارمحال و بختیاری در جمع مردم شهرستان بن از اختصاص یكهزار و ۹۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی دشتكی در جمع مردم شهرستان بن در مسجد جامع این شهر تأكید كرد: به منظور اجرای این پروژه ۷۰۰ میلیارد ریال برای خرید لوله، ۶۰۰ میلیارد ریال از محل ردیف بودجه و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اسناد خزانه و اوراق مشاركت اختصاص پیدا كرده است.

وی افزود: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم آبرسانی به ۲۲۰ شهر، روستا و شهرك صنعتی چهارمحال و بختیاری به صورت سیار و با تانكر تامین می شد.
سلیمانی دشتكی تصریح كرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و فعالیت های انجام شده در سه سال قبل اكنون تنها ۵۴ شهر، روستا و شهرك صنعتی چهارمحال و بختیاری با مشكل تامین آب روبروست.

وی بیان داشت: در این مدت اجرای شبكه جمع آوری فاضلاب ۱۵ شهر در دستور كار مسئولان قرار گرفته است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه كرد: در سه سال گذشته میزان گازرسانی به چهارمحال و بختیاری از ۸۳.۵ درصد به ۹۴.۵ درصد افزایش یافت.

وی عنوان داشت: در مدت فعالیت دولت یازدهم ۳۸ هزار شغل جدید ایجاد شد و برای پروژه های مختلف ۲۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص پیدا كرد.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: تكمیل و بهره برداری از پروژه های مهم نیمه تمام چهارمحال و بختیاری مانند پتروشیمی لردگان، فولاد سفیددشت، نساجی حجاب و جاده های جایگزین كارون چهار از مهمترین اقدامات دولت یازدهم محسوب می شود.

وی از هدفگذاری ایجاد و تثبیت ۱۵ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری براساس برنامه های اقتصاد مقاومتی خبر داد و ادامه داد: در این راستا تاكنون دو هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از مجموع سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال سهمیه استان تسهیلات به متقاضیان طرح های نیمه تمامی، راكد و با ظرفیت پائین پرداخت شده است.
سلیمانی دشتكی بیان كرد: به منظور افزایش اشتغال و ارتقای بهره وری در بخش كشاورزی چهارمحال و بختیاری امسال هفت هزار و ۱۰۰ هكتار زمین به كشت گیاهان دارویی، گل محمدی، مثمر كم آب بر و توسعه باغات در زمین های شیبدار اختصاص پیدا كرد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات