دریافت وام تا سقف یکصد میلیون تومان برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

چهارشنبه, 17 آذر 1395 12:40

دریافت وام تا سقف یکصد میلیون تومان برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهیمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از اعطای وام یکصد میلیون تومان برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به منظور فعالیت در زمینه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در بازدید از خبر گزاری ایسنا چهارمحال و بختیاری افزود: دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به منظور فعالیت در زمینه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری می‌توانند با دریافت وام‌های ارزان قیمت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، اشتغال مناسبی برای خود و دیگران ایجاد کنند .

بهمن عسگری سوادجانی  گفت: این اداره کل برای پوشش اشتغال دانشجویان فارغ‌التحصیل و افراد علاقه‌مند به کار در زمینه‌های ایجاد کمپینگ‌های گردشگری، خانه‌های مسافر، هتلینگ، اقامت های بومی گردی و ... آمادگی لازم را دارد.

عسگری با اشاره به اینکه هر فردی که انگیزه انجام کار را داشته باشد بیکار نخواهد بود، تصریح کرد: به افراد علاقه‌مند که برای خود و دیگران در بحث گردشگری و همچنین صنایع‌دستی ایجاد اشتغال کنند، آموزش رایگان، مشاوره رایگان و تسهیلات ارزان‌قیمت تخصیص داده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نبود بازار فروش از جمله مهم‌ترین و اساسی‌ترین مشکل در زمینه تولید محصولات است، گفت: خرید تضمینی یا بازاریابی مناسب خدمتی است که این اداره کل برای تولید کنندگان ارائه خواهد داد.

عسگری سوادجانی با اشاره به اینکه استراتژی سازمان پس از انتضاب جدید رئیس سازمان میراث فرهنگی توجه به گروه‌های مردم نهاد  و به ویژه اشتغال بانوان است، ادامه داد: از سیاست‌های سازمان ایجاد اشتغال برای دانشجویان و همچنین فراهم کردن زمینه‌های مناسب برای اشتغال ارزان قیمت، مستمر و مداوم است.

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز رزرواسیون برای دانشجویان، گفت: بسیاری از دانشجویان این مرکز را راه‌اندازی کرده‌اند و در حال حاضر در فضاهای مجازی مشغول به فعالیت هستند و با این کار درآمد بسیار خوبی دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایجاد نمایشگاه در دانشگاه‌ها به منظور دیده شدن قابلیت‌های گردشگری استان را از برنامه‌های قابل ارائه این اداره کل دانست.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات