فرماندار شهرستان بروجن؛

تکذیب تغییر برخی مدیران شهرستان

کد خبر: 580-950917 گروه: انتقال آب / بروجن
چهارشنبه, 17 آذر 1395 11:07

تکذیب تغییر برخی مدیران شهرستانفرماندار شهرستان بروجن در جلسه مجمع مشورتی توسعه استانها، شهرستان بروجن مهمترین دغدغه مردم بحران آب است و از اجرای جدی پروژه انتقال آب بن - بروجن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سید مرتضی فیاضی رئیس مجمع مشورتی توسعه استانها، شهرستان بروجن ضمن توجیه اهداف مجمع بعنوان بازوی توانمند برای نهادهای دولتی ، از اقدامات شکل گرفته در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان تشکر نمودند و خواستار همکاری فرمانداری و ادارات بروجن با مجمع مشورتی توسعه شدند.

سید سیف الله فیاضی در خصوص مهمترین دغدغه مردم شهرستان بروجن یعنی موضوع آب دانستند و گفت: بروجن کویر استان است و متاسفانه از 15حلقه چاه حفر شده از اسفندماه گذشته تا کنون تنها دو چاه آنهم با دبی هفت لیتر به نتیجه رسیده اند و اکنون نیز مجوز حفر پنج حلقه چاه دیگر در دست اقدام است.
فرماندار شهرستان بروجن از همکاری صاحبان چاههای کشاورزی در فرادنبه و سفید دشت و همچنین چاه مرحوم معتمدی در تامین آب شرب شهرستان تشکر کردند.

فیاضی افزود: پروژه انتقال آب بن - بروجن از اجرای جدی طرح خبر داد و گفت: علیرغم بسیاری از کم لطفی ها خاصه در فضای مجازی، این پروژه به جدیت در حال اجراست و علاوه بر مبلغ 57میلیارد تومان سال قبل امسال نیز مبلغ 60میلیارد تومان تخصیص اعتبار گرفته و مبلغ 70میلیارد تومان صرف خرید لوله شده و اخیرا مبلغ 30میلیارد تومان دیگر از اسناد خزانه تامین شده است که در این خصوص از پیگیریهای استاندار محترم و خانم دکتر ربیعی نماینده محترم مردم شهرستان تشکر ویژه می نماییم.

فرماندار شهرستان بروجن از همکاری ادارات زیر مجموعه شهرستان با کارگروههای اقتصادی ،زیربنایی و اجتماعی مجمع مشورتی توسعه شهرستان خبر داد و قول مساعد دادند که مجمع مشورتی توسعه با همکاری ادارات دولتی بتواند در راستای توسعه شهرستان و مرتفع نمودن معضلات شهرستان اقدامات موثرتری را انجام دهد.

فیاضی ،مظلومیت دولت تدبیر و امید و عدم اطلاع کافی مردم از اقدامات مثبت شکل گرفته را مطرح کردند و از مجمع مشورتی خواستند در این راستا اطلاع رسانی نمایند.
فرماندار شهرستان بروجن از عدم تغییر مدیران خبر داد وگفت: موارد مطرح شده تغییرات برخی مدیران شهرستان را تکذیب کرد و آن را صرفا شایعه دانست.

فیاضی همچنین از توسعه فولاد سفیددشت و آینده خوب آن برای شهرستان خبر داد و از مجمع مشورتی خواستند در دعوت و جذب سرمایه گذار جهت تاسیس صنایع زیردستی فولاد مساعدت نمایند.
وی همچنین از اجرای پروژه های جاده ای شهرستان ابراز رضایت نموده که پیشرفت خوبی داشته اند و علیرغم مشکلات مالی فراوان دولت ، با تلاش استاندار محترم و نمایندگان شهرستان بروجن اقای سلطانی نماینده سابق و خانم دکتر ربیعی وضعیت راههای شهرستان درحال تکمیل اجراست و پیشرفت خوبی را شاهد هستیم.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات