فرماندار شهرستان بروجن؛

تکذیب تغییر برخی مدیران شهرستان

کد خبر: 580-950917 گروه: انتقال آب / بروجن
چهارشنبه, 17 آذر 1395 11:07

تکذیب تغییر برخی مدیران شهرستانفرماندار شهرستان بروجن در جلسه مجمع مشورتی توسعه استانها، شهرستان بروجن مهمترین دغدغه مردم بحران آب است و از اجرای جدی پروژه انتقال آب بن - بروجن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سید مرتضی فیاضی رئیس مجمع مشورتی توسعه استانها، شهرستان بروجن ضمن توجیه اهداف مجمع بعنوان بازوی توانمند برای نهادهای دولتی ، از اقدامات شکل گرفته در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان تشکر نمودند و خواستار همکاری فرمانداری و ادارات بروجن با مجمع مشورتی توسعه شدند.

سید سیف الله فیاضی در خصوص مهمترین دغدغه مردم شهرستان بروجن یعنی موضوع آب دانستند و گفت: بروجن کویر استان است و متاسفانه از 15حلقه چاه حفر شده از اسفندماه گذشته تا کنون تنها دو چاه آنهم با دبی هفت لیتر به نتیجه رسیده اند و اکنون نیز مجوز حفر پنج حلقه چاه دیگر در دست اقدام است.
فرماندار شهرستان بروجن از همکاری صاحبان چاههای کشاورزی در فرادنبه و سفید دشت و همچنین چاه مرحوم معتمدی در تامین آب شرب شهرستان تشکر کردند.

فیاضی افزود: پروژه انتقال آب بن - بروجن از اجرای جدی طرح خبر داد و گفت: علیرغم بسیاری از کم لطفی ها خاصه در فضای مجازی، این پروژه به جدیت در حال اجراست و علاوه بر مبلغ 57میلیارد تومان سال قبل امسال نیز مبلغ 60میلیارد تومان تخصیص اعتبار گرفته و مبلغ 70میلیارد تومان صرف خرید لوله شده و اخیرا مبلغ 30میلیارد تومان دیگر از اسناد خزانه تامین شده است که در این خصوص از پیگیریهای استاندار محترم و خانم دکتر ربیعی نماینده محترم مردم شهرستان تشکر ویژه می نماییم.

فرماندار شهرستان بروجن از همکاری ادارات زیر مجموعه شهرستان با کارگروههای اقتصادی ،زیربنایی و اجتماعی مجمع مشورتی توسعه شهرستان خبر داد و قول مساعد دادند که مجمع مشورتی توسعه با همکاری ادارات دولتی بتواند در راستای توسعه شهرستان و مرتفع نمودن معضلات شهرستان اقدامات موثرتری را انجام دهد.

فیاضی ،مظلومیت دولت تدبیر و امید و عدم اطلاع کافی مردم از اقدامات مثبت شکل گرفته را مطرح کردند و از مجمع مشورتی خواستند در این راستا اطلاع رسانی نمایند.
فرماندار شهرستان بروجن از عدم تغییر مدیران خبر داد وگفت: موارد مطرح شده تغییرات برخی مدیران شهرستان را تکذیب کرد و آن را صرفا شایعه دانست.

فیاضی همچنین از توسعه فولاد سفیددشت و آینده خوب آن برای شهرستان خبر داد و از مجمع مشورتی خواستند در دعوت و جذب سرمایه گذار جهت تاسیس صنایع زیردستی فولاد مساعدت نمایند.
وی همچنین از اجرای پروژه های جاده ای شهرستان ابراز رضایت نموده که پیشرفت خوبی داشته اند و علیرغم مشکلات مالی فراوان دولت ، با تلاش استاندار محترم و نمایندگان شهرستان بروجن اقای سلطانی نماینده سابق و خانم دکتر ربیعی وضعیت راههای شهرستان درحال تکمیل اجراست و پیشرفت خوبی را شاهد هستیم.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات