رئیس جهاد دانشگاهی استان خبر داد؛

ثبت نام طرح دانشجو معلم قرآن ویژه دانشجویان دختر در چهارمحال و بختیاری

دوشنبه, 08 آذر 1395 19:04

ثبت نام طرح دانشجو معلم قرآن ویژه دانشجویان دختر در چهارمحال و بختیاریرئیس جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام طرح دانشجو معلم قرآن ویژه دانشجویان دختر در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام -وحید خلیلی اردلی، رئیس جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: در طرح دانشجو معلم قرآن كه در راستای نیل به نهضت قرآن‌آموزی در کشور اجرا می شود، دانشجویانی که توانایی فصیح خوانی (روخوانی و روانخوانی و مقدمات تجوید) را داشته باشند، در دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن به مدت 100 ساعت(حضوری و غیرحضوری) شركت می نمایند و پس از اخذ گواهی پایان دوره، در تعلیم قرآن به دیگر دانشجویان در محیط دانشگاه و در مناطق محروم در قالب اردوهای جهادی برای آموزش قرآن همكاری می نمایند.

وی با بیان این که این طرح با مشارکت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان در استان اجرا می شود افزود: در مرحله اول اجرای این طرح در استان، کلیه دانشجویان دختر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان که توانایی فصیح خوانی قرآن را دارند می توانند جهت ثبت نام به دفاتر فرهنگی دانشگاه و مراکز آموزش عالی تابعه و یا معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد(جنب دانشکده منابع طبیعی) مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 32320070 تماس حاصل نمایند.

خلیلی مهلت ثبت نام در این طرح را بیستم آذرماه جاری اعلام کرد و اضافه کرد: افرادی که ثبت نام اولیه می نمایند باید در آزمون ورودی شفاهی طرح شامل موارد روخوانی، روانخوانی و تجوید مقدماتی شرکت کنند و امتیاز 80 از 100 نمره کل آزمون را کسب نمایند و در مرحله بعد با تایید سازمان فعالیت های قرآنی کشور و دبیرخانه این طرح، برای شرکت در اولین دوره این طرح به صورت رایگان در استان پذیرش می شوند.

وی با بیان این که دوره آموزشی طرح دانشجو معلم قرآن به صورت فشرده اجرا می شود مدت زمان دوره حضوری دانشجو معلم قرآن را 64 ساعت معادل 8 روز اعلام کرد و زمان برگزاری اولین دوره طرح دانشجو معلم قرآن در استان را بهمن و اسفندماه سال جاری اعلام کرد.
رئیس جهاددانشگاهی استان اضافه کرد: پس از گذراندن دوره و موفقیت دانشجویان در آزمون پایان دوره، گواهی پایان دوره توسط سازمان فعالیت های قرآن كشور برای آنها صادر می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان تاکید کرد بر اساس دستورالعمل طرح دانشجو معلم قرآن، شرکت در این دوره آموزشی رایگان است و دانشجویانی که در دوره مذکور شرکت می کنند متعهد می شوند بعد از اتمام دوره و گرفتن مدرک از سازمان ، بعد از گرفتن مدرک، کلاس‌های آموزش قرآن طبق سرفصل های تعیین شده توسط جهاددانشگاهی، در دانشگاه، خوابگاه، مسجد و .... برگزار نمایند که حق الزحمه آنها توسط جهاددانشگاهی پرداخت می شود.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات