خطيب نماز جمعه بروجن؛

تحريم ها فقط روي کاغذ لغو شده/ آينده هسته اي کشور در برجام با ابهام مواجه است

کد خبر: 56-950120 گروه: سیاسی
جمعه, 20 فرو 1395 22:16
تحريم ها فقط روي کاغذ لغو شده/ آينده هسته اي کشور در برجام با ابهام مواجه استخطيب نماز جمعه شهر بروجن گفت: روز ملي فناوري هسته اي، روز غرور و افتخار ملت ايران است اما متأسفانه در حال حاضر و در جريان مذاکرات و برجام، آيندۀ هسته اي کشور با ابهام مواجه شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از کلار ، حجت الاسلام  رضا سعادت فر با بيان اينکه در بين اطاعت پذيري از ولي فقيه زمان و شخص مقام معظم رهبري با سه دستۀ متفاوت از انسان ها مواجه مي شويم، گفت: متأسفانه برخي از مسئولين و خواص در اطاعت پذيري از فرمايشات و رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب به راحتي در مسائل مختلف دچار اشتباه محاسباتي مي شوند و چه بسا با رهبري زاويه پيدا مي کنند.
حجت الاسلام سعادت فر افزود: نگاه سطحي و تشريفاتي، نگاه جناحي و گروهي و نگاه اعتقادي سه دسته نگاه به جايگاه و شخص مقام معظم رهبري هستند که اين روزها در کشور با آن مواجه هستيم.
سعادت فر گفت: در نگاه اول و دوم عده اي خود را متخصص تر از ولي فقيه مي دانند؛ به فرمايشات رهبري گوش مي دهند امام عمل نمي کنند.
وي افزود: اين افراد رهبري را مي پسندند تا زماني که رهنمودهاي ايشان در چارچوب حزب، گروه و يا جناح آنها بگنجد و فرمايشات ايشان را در گرو جناح و يا گروه خود تفسير مي کنند.
 حجت الاسلام سعادت فر با تأکيد بر اينکه مقام معظم رهبري دغدغه اي بالاتر از حزب، گروه و نگاه ملي دارند، افزود: نگاه رهبري به مسائل زمينه سازي براي ظهور حضرت مهدي (عج) است؛ اينگونه نگاه به جايگاه مقام معظم رهبري نگاه سوم يا همان نگاه اعتقادي است.
 خطبب جمعۀ شهر بروجن در بخش ديگري از خطبه ها با اشاره به روز ملي فناوري هسته اي، افزود: روز ملي فناوري هسته اي، روز غرور و افتخار ملت ايران است اما متأسفانه در حال حاضر و در جريان مذاکرات و برجام، آيندۀ هسته اي کشور با ابهام مواجه است.
 حجت الاسلام سعادت فر با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران بيش از آنچه که لازم باشد فرآيند اعتمادسازي را تکميل نموده است، گفت: طرف مقابل عليرغم اين اعتمادسازي ها، تنها تحريم ها را برروي کاغذ لغو کرده است.
 وي با بيان اينکه دشمنان ايران و اسلام با دانش هسته اي ما مشکلي ندارند، دشمني و توطئه هاي غرب و صهيونيسم را تنها با باور جوانان ما و شعار ما مي توانيم عنوان کرد که به فضل الهي و با بصيرت ملت ايران، هم شعار مرگ بر آمريکا را سر مي دهيم و هم بيش از پيش قله هاي تعالي و پيشرفت را طي خواهيم کرد.
سعادت فر با اشاره به اهميت و فضيلت هاي ماه رجب، ضمن تأکيد بر اينکه مومنين اولين شب جمعۀ ماه رجب، شب ليله الرغائب را از دست ندهند، خاطر نشان کرد: روزۀ مستحبي 3 روز اول ماه رجب با نيت سلامتي و تعجيل در فرج امام زمان (عج) و نزول باران رحمت الهي فراموش نمازگزاران نشود.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات