برگزاری گارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاری

کد خبر: 555-950907 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 07 آذر 1395 22:23
برگزاری گارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاریکارگاه آموزش حرفه ای خبرنگاری بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری با حضور اساتید کشوری به کار خود پایان داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرهنگ پاسدار عیسی حیدری افزود: کارگاه حرفه ای خبرنگاری از سوی بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری بمدت دو روز ششم و هفتم آذر در مجتمع فرهگی و رفاهی لاله شهرکرد با حضور بیش از ۸۰ نفر از خبرنگاران و مسوولان روابط عمومی ادار ات و ارگان ها برگزار گردید.
حیدری افزود: کلاس های آموزشی این دوره به منظور ارتقاء سطح کیفی خبرنگاران و رسانه ها برگزار گردید و هدف اصلی این کلاس ها آموزش تکنیک ها و مهارتهای حرفه ای خبرنگاری است.

در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری صبح امروز در همایش دوره آموزشی خبرنگاری حرفه ای در جمع خبرنگاران استان در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد گفت : مطبوعات ورسانه پل ارتباطی مردم ومسئولین وحلقه پیونددهنده واثربخش نگاهها ورویکردهای مختلف جامعه هستند و امیدواریم که با بهره مندی از این ظرفیت بسیار راهبردی وتاثیرگذار شاهد پیشرفتهای حائز اهمیت در سطوح مختلف کارکردی جامعه باشیم

وی گفت : از مجموع ٦٢ نشریه استانی، ١٦ پایگاه خبری، ١٦ خبرگزاری و ٥٣ سرپرستی روزنامه سراسری در استان فعالیت می‌کنندو براساس ضابطه‌های تعریف شده در معاونت مطبوعات ارشاد تعداد خبرنگاران استان کمتر از ١٠٠ نفر هستند.
کارگران تصریح کرد: انتشار و درج آگهی های محلی و کشوری باید سازماندهی شود و عدالت در توزیع باید رعایت شود.
وی خاطر نشان کرد:بیمه خبرنگاران و اصحاب رسانه از طریق معاونت مطبوعاتی در حال پیگیری است. .

مدیر مسئول روز نامه جوان نیر در این برنامه گفت :مدیریت یک رسانه کار مقدسی است زیرا با افکار مردم ارتباط دارد و نباید مسائل مادی بتواند در استقلال فکری یک رسانه موثر واقع شود.عبدالله گنجی امروز در کارگاه آموزشی تخصصی خبرنگاری که در مجتمع لاله شهرکرد با حضور در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه غالبا خبرنگاری در کشور ما به یک دوران گذار تبدیل شده است و این در حالی است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته خبرنگارانی با سابقه بیش از ٥٠ سال وجود دارد.

مدیر مسؤول روزنامه جوان با اشاره به اینکه مدیریت رسانه کار سنگینی است، تصریح کرد: مدیریت یک رسانه کار مقدسی است زیرا با افکار مردم ارتباط دارد و نباید مسائل مادی بتواند در استقلال فکری یک رسانه موثر واقع شود.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات