رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن گفت؛

اصل پیشگیری، در خصوص مواد مخدر مدنظر همه قرار گیرد

کد خبر: 550-950904 گروه: اجتماعی / بروجن
پنجشنبه, 04 آذر 1395 12:23

اصل پیشگیری، در خصوص مواد مخدر مدنظر همه قرار گیردرئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن در بازدید از کانون جویندگان آرامش گفت: مسئولان و خانواده‌ها و مراکز آموزشی باید ضمن آگاهی و هشدار به فرزندان و جوانان آنان را از خطرات اعتیاد و مصرف مواد مخدر آگاه کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن درسرکشی و بازدید از کانون جویندگان آرامش در روز چهارشنبه سوم آذرماه خواستار رفع مشکلات این مرکز از مسئولین امر شد.
مسئول کانون ترک اعتیاد جویندگان آرامش بروجن با عرض مقدم و خوش‌آمد گویی به مسئولان شهرستان بروجن گفت: کانون ترک اعتیاد جویندگان آرامش با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی باهدف خدمت‌رسانی به بیماران اعتیاد به مواد مختلف در این شهر است.
علیرضا سلیمی گفت: این مرکز دارای کادر مجرب است که در دوره‌های زمانی مشخص مددجویان مرکز را تحت معاینه‌های مختلف قرار می‌دهند.
وی در سؤال یکی از بازدیدکنندگان، در رابطه با این‌گونه بازدیدها و شناخته شدن آن‌ها، اظهار کرد: نگاه جامعه به فرد معتاد باید تغییر کند تا فرد معتاد بعد از پاک شدن بتواند در خانواده، جامعه و اجتماع بدون دغدغه حضور پیدا کند.
سلیمی یادآور شد: نجات یک معتاد نجات یک جامعه است و از خیرین و مسئولین تقاضای کمک به این کانون را دارم و خطاب به بیماران اعتیاد گفت: آمده‌ایم از پاک ماندن لذت ببریم و هیچ‌وقت از خودباوری دست برنداریم.

رئیس اداره تبلغات اسلامی شهرستان بروجن در این بازدید با سرکشی از قسمت‌های مختلف مرکز در بین افراد حاضر در کمپ حضور پیداکرده و از نزدیک با مشکلات و برنامه‌های آن‌ها آشنا شد.
مجید الهیان گفت: مسئولان و خانواده‌ها و مراکز آموزشی باید ضمن آگاهی و هشدار به فرزندان و جوانان آنان را از خطرات اعتیاد و مصرف مواد مخدر آگاه کنند در واقع باید اصل پیشگیری در خصوص مواد مخدر مدنظر همه قرار گیرد.
وی گفت: مسئولان باید امکانات و تجهیزات به‌روز و بیشتری در اختیار این کانون‌های ترک اعتیاد، جهت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و استفاده از کارشناسان خبره در امر آموزش قرار دهند.
گفتنی است، مشکلات که در کانون ترک اعتیاد جویندگان آرامش بروجن دیده می‌شد، ازجمله وسایل و امکانات معمولی و فضای ساده و استفاده از نفت برای گرمایش بود.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات