رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری؛

مهلت بخشودگی جرائم رانندگی تا پایان آذرماه

کد خبر: 540-950901 گروه: اجتماعی
دوشنبه, 01 آذر 1395 16:23
مهلت بخشودگی جرائم رانندگی تا پایان آذرماهرئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: براساس بند ۲۰ قانون بودجه سال ۹۵ جرایم معوقه مورد بخشش قرار می‌گیرند که مالکان می‌توانند تا پایان آذرماه با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ اصل جریمه را پرداخت کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرهنگ حمزه رفیع صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو هزار خودرو در سطح استان به جزء خودروهای دولتی و عمومی دارای جریمه بیش از یک میلیون تومان هستند که شماره تلفن‌های این خودروها به دست آمده و به وسیله پیامک برای پرداخت جرایم به آن‌ها اطلاع‌رسانی شده است.
وی با اشاره به مهلت ۶۰ روزه پرداخت جرایم رانندگی افزود: از زمان صدور قبض جریمه مالکان خودرو فرصت دارند نسبت به پرداخت جرایم خود اقدام کنند که در غیر اینصورت جرایم دو برابر می‌شود.
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اگر جرایم تا چهار ماه پس از صدور جریمه پرداخت نشود براساس قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در سیستم شماره‌گذاری و صدور گواهینامه شکایت ثبت و خدمات به مالک ارائه نمی‌شود.
رفیع خاطرنشان کرد: در صورتیکه میزان جریمه به بالای یک میلیون تومان برسد پیامک از سوی راهنمایی و رانندگی به مالکان برای پرداخت ارسال می‌شود.
وی تصریح کرد: مالکان در صورت اعتراض می‌توانند تا یک ماه به واحد اعتراضات مراجعه که در غیر اینصورت پس از مهلت یک ماه مأموران می‌توانند در هر جای کشور خودرو را متوقف کنند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات