استاندار در ستاد ساماندهی امور جوانان استان؛

مدیران دستگاه های اجرایی در راستای تقویت سمن ها كوشا شوند

کد خبر: 529-950827 گروه: اجتماعی
پنجشنبه, 27 آبا 1395 17:30
مدیران دستگاه های اجرایی در راستای تقویت سمن ها كوشا شونداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان در راستای حمایت و تقویت سازمان های مردم نهاد كوشا باشند.
قاسم سلیمانی دشتكی در هفتاد و یكمین ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری تأكید كرد: اعضای سازمان های مردم نهاد باید به منظور حذف فرهنگ های نادرست و غلط در جامعه برنامه ریزی علمی، فرهنگی، اصولی و منطقی داشته باشد.
وی تقویت سمن ها ازسوی بخش دولتی را ضروری دانست و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی باید نسبت به شناسایی و واگذاری برخی امور قابل واگذاری به تشكل های غیردولتی اقدامات لازم را انجام دهد.
سلیمانی دشتكی تصریح كرد: تصدی گری امور از سوی دستگاه های اجرایی در حال منسوخ شدن است و به همین منظور استفاده از توان بالای سازمان های مردم نهاد نقش اساسی در ارتقای خدمات رسانی به جامعه دارد.
وی بیان داشت: اعضای سمن های می توانند در مدیریت و رفع برخی مشكلات اجتماعی مانند مبارزه با مواد مخدر مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط با كمك و یاری دهند.
رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری به تلاش های غرب برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و تضعیف اعتقادات جوانان اشاره و اضافه كرد: اعضای تشكل های غیردولتی در خنثی كردن توطئه های بیگانگان نقش اساسی ایفا می كنند.
وی عنوان داشت: به همین منظور دستگاه های اجرایی مرتبط باید در ارائه آموزش های لازم به اعضای سمن ها به ویژه در زمینه های ایده پردازی، كارآفرینی و مهارت افزایی اقدامات لازم را انجام دهند.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: مدیران دستگاه های اجرایی می توانند از محل اعتبارات جاری به منظور خرید كتاب به سمن ها كمك كنند.
وی ادامه داد: هدایت فعالیت سمن ها به سمت و سوی امور تخصصی و خاص رفع مشكلات جامعه و ارتقای شاخص های توسعه ای در بخش های مختلف را تسریع می كند.
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان كرد: تثبیت و تقویت فرهنگ های غنی در جامعه می تواند به عنوان یكی از مهمترین اولویت های دستگاه های اجرایی با همكاری سمن ها مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد.
وی یادآور شد: توجه به اشتغال، مسكن و ازدواج جوانان، كاهش نرخ بیكاری، رونق اقتصادی، بهبود وشعیت معیشت خانوارها، خودكفایی در تولید و ارتقای زیرساخت ها از مهمترین اقدامات دولت یازدهم در سه سال گذشته به منظور خدمات دهی به مناطق محروم و كمترتوسعه یافته كشور مانند چهارمحال و بختیاری محسوب می شود.
سلیمانی دشتكی عنوان كرد: اعضای سازمان های مردم نهاد در دستیابی سریع تر به موفقیت های كسب شده در این زمینه نقش مهمی را بر عهده داشته اند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات