پس از ماه ها کش و قوس و برکناری معاون سیاسی امنیتی استانداری استان؛

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استان چهار محال و بختیاری منصوب شد

کد خبر: 520-950825 گروه: اجتماعی
سه شنبه, 25 آبا 1395 17:07
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استان چهار محال و بختیاری منصوب شدبا حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حکم سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی به نام بهرام سمیع قهفرخی صادر و در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، از  قدس آنلاین از شهرکرد، بالاخره پس از ماهها  کش و قوس و برکناری خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی، امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور  حکم سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی به نام بهرام سمیع قهفرخی صادر و در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

یک مقام آگاه در وزارت کشور  که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مقدمات سرپرستی بهرام سمیع انجام شده و مراحل مقدماتی و استعلامات از مراجع ذیصلاح صورت پذیرفته و ابتداء با عنوان سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی معرفی و پس از مدتی به عنوان معاون سیاسی امنیتی قاسم سلیمانی دشتکی معرفی خواهدشد.

شایان ذکر است خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی امنیتی سابق مدتها بود که به صورت غیر رسمی عزل و برکنار گردیده و فقط به صرف داشتن حضور فیزیکی آن هم بصورت جسته و گریخته در محل کار خود حاضر میشد، حال با انتصاب سمیع به تمامی حدس و گمان ها پایان و رایزنی های فراوان احزاب و گروه های حامی دولت تدبیر و امید خاتمه یافت.

شایان ذکر است در سفر چند روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول حسن روحانی به استان مرادی نافچی به شدت در حاشیه بود و مورد بی مهری استاندار، معاونان استانداری و مدیران ارشد دولتی قرار گرفت.
 
مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام صرفا آن را بازنشر کرده است.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات