اجرای طرح «مقر کتاب» در شهرک الهیه بروجن کلید خورد

کد خبر: 517-950825 گروه: اجتماعی
سه شنبه, 25 آبا 1395 11:29
اجرای طرح «مقر کتاب» در شهرک الهیه  بروجن  کلید خورداجرای طرح «مقر کتاب» با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در خانه قرآن امیر المومنین (ع) وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی بروجن کلید خورد.
حجت‌الاسلام محمد منصوری کارشناس قرآنی بروجن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،  در بازید از این طرح و اشاره به اینکه مسئله فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از دغدغه های اصلی رهبرمعظم انقلاب است،گفت، مدیر خانه قرآن امیر المومنین (ع) طرح «مقر کتاب»  را با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کنار آموزش قرآن در مسجد امیر المومنین (ع) و شهرک تازه تاسیس الهیه بروجن اجرا گردیده است.
مرضیه موید مدیر خانه قرآن به فعالیت های مقر کتاب اشاره و عنوان کرد: افراد فعال در این مقر به صورت داوطلبانه فعالیت می کنند و دغدغه آنها خواندن کتاب ها، دسته بندی و در اختیار قرار دادن کتب جذاب در اختیار سنین مختلف است که البته تأکید ما بر این است که طبق گفته حضرت آیت الله خامنه ای، مردم کتاب بخرند بخوانند و هدیه بدهند که فعالیت مقر کتاب نیز بر همین اساس است.
وی در توضیح این طرح گفت: یک گروه کتابخوان در حوزه قم تشکیل شده است که اقدام به مطالعه کتاب های در موضوعات مختلف می کنند و کتاب های مفید را از کتاب های دیگر جدا می کنند و این گروه تاکنون هزاران کتاب را مطالعه کرده و با اجرای طرح های "معلم فهیم"، "نوجوان فهیم"، "یار فهیم"، "همسایه فهیم"، "صدقه کتاب" و "اهداء کتاب" به افراد و خانواده هایی که مشکلاتی در زنگی دارند مراجعه می کنند و برای رفع مشکلاتشان کتاب هایی را در قالب بسته های فرهنگی به صورت هدیه، تخفیف، امانت و... به این عزیزان ارائه می دهند .
موید مدیر خانه قرآن امیر المونین (ع) با بیان اینکه این مقر زیر نظر مقر کتاب قم شروع به فعالیت می کند ۱۰۰ نفر عضو دارد، افزود: مقر کتاب نهادی است مردمی و مخارج خرید این کتاب ها  از طریق جمع آوری نذورات تامین می شود ودر اختیار کودکان، نوجوانان و جوانان و بانوان قرار می گیرد.
گفتنی است، مقر کتاب  فعالیت خود  را از ۱۷ آبان ۱۳۹۵ در خانه قرآن امیر المومنین (ع) شروع  کرده است و هر هفته دوشنبه ها از ساعت ۱۵ الی ۱۷اماده ارائه خدمات می باشد.  

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات