استاندار چهارمحال و بختياري خبر داد؛

۴۲ پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

کد خبر: 511-950823 گروه: اقتصادی
یکشنبه, 23 آبا 1395 23:49
۴۲ پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری شناسایی شداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۴۲ پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در این استان احصا و شناسایی شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سليماني دشتكي در نشست بررسي واگذاري پروژه هاي عمراني نيمه تمامي چهارمحال و بختياري به بخش خصوصي تأكيد كرد: يكهزار و ۱۱۳ پروژه قابل واگذاري و غيرقابل واگذاري به بخش خصوصي در اين استان شناسايي شده كه اين تعداد پروژه ۱۳ هزار و ۷۰۰ ميليارد ريال ارزش دارند.

وي افزود: از اين تعداد ۴۲ پروژه قابليت عرضه به بخش خصوصي را دارند كه اطلاعات آن به همراه مستندات، قوانين و دستورالعمل هاي مربوطه در سايت سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري قابل دستيابي است.

سليماني دشتكي تصريح كرد: اهميت و الزامات واگذاري پروژه ها به بخش خصوصي بايد مورد توجه مديران دستگاه هاي اجرايي در چهارمحال و بختياري باشد.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان داشت: واگذاري پروژه هاي نيمه تمام به بخش غيردولتي و خصوصي با رعايت قوانين و مقررات بايد تسريع شود.

وي اضافه كرد: دستگاه هاي اجرايي مي توانند از طريق فروش املاك مرغوب و يا واگذاري به بخش خصوصي نسبت به تعيين تكليف پروژه هاي نيمه تمام خود اقدام كنند.

سليماني دشتكي عنوان داشت: در غير اينصورت با توجه به شرايط سخت اقتصادي و مالي كشور دولت قادر به تامين اعتبار براي تكميل و بهره برداري از پروژه هاي نيمه تمام نيست.

سليماني دشتكي اظهار كرد: دعوت از سرمايه گذاران داخلي و خارجي به منظور واگذاري پروژه هاي نيمه تمام به آنان با هدف تسريع در تكميل و بهره برداري از اين پروژه ها بايد در دستور كار مسئولان دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري قرار گيرد.

وي افزود: البته با تغيير كاربري برخي پروژه ها و ايجاد ارزش افزوده ناشي از فروش آن ها مي توان نسبت به تامين اعتبار لازم براي تكميل و بهره برداري از تعدادي پروژه هاي نيمه تمام در چهارمحال و بختياري اقدام كرد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات