كارساز ترین رویه در مبارزه با مواد مخدر، شناسایی باندهای قاچاق است

کد خبر: 408-950822 گروه: اجتماعی
شنبه, 22 آبا 1395 13:24
كارساز ترین رویه در مبارزه با مواد مخدر، شناسایی باندهای قاچاق استفرمانده انتظامی استان با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر گفت: کارساز ترین رویه در مبارزه با مواد مخدر، شناسایی باندهای قاچاق است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سردار "غلامعباس غلامزاده"در حاشیه بازدید از پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری مبارزه با مواد مخدر را یكی از اولوبت ها و ماموریت های دائمی پلیس تا ریشه كنی این بلای خانمانسوز برشمرد و عنوان کرد: اعتیاد پدیده شوم اجتماعی بوده و مبارزه با آن وظیفه همگانی است.
وی افزود: افزایش ۱۰۰درصدی کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان از عملکرد مطلوب پلیس مبارزه با مواد مخدر دارد و امیدواریم با تدابیر صورت گرفته این روند رو به رشد باشد.
فرمانده انتظامی استان به اشراف اطلاعاتی و رصد فعالیت قاچاقچیان اشاره و تصریح کرد: بهترین و کارسازترین رویه در مبارزه با پدیده شوم اعتیاد و قاچاق مواد مخدر شناسایی باند های قاچاق و دستگیری سوداگران مرگ است.
وی خاطر نشان کرد: پلیس استان باید با به كارگیری تمامی توان خود در راستای ماموریت ها اقدام نموده و با اشراف اطلاعاتی در تمامی ابعاد (سرقت،مواد مخدر،قاچاق كالا و ارز و..) در جهت ارتقای امنیت اجتماعی شهروندان و افزایش شاخص ها و كشفیات تلاش خواهد كرد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه از افزایش کشف مواد مخدر از ابتدای سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یك تن و ۱۴۲کیلو و ۶۸۳ گرم انواع مواد مخدر کشف شده که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش را نشان می دهد.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان ، تحقق شعار محوری و مبنایی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مورد تاکید رهبر معظم انقلاب را از راهبردی ترین برنامه های پلیس در سال جاری برشمرد و یادآور شد: یکی از موضوعات اصلی ما در سال جاری، مسئله قاچاق است و برخورد با قاچاقچیان و شبکه‌ها و باندهای قاچاق اهمیت بسیاری داشته و به‌صورت دقیق و قاطعانه با آن برخورد می‌کنیم

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات