آغاز مسابقه کتابخوانی «جرعه‌های ناب اندیشه» ویژه دانشجویان چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 384-950812 گروه: فرهنگی و هنری
چهارشنبه, 12 آبا 1395 13:03
آغاز مسابقه کتابخوانی «جرعه‌های ناب اندیشه» ویژه دانشجویان چهارمحال و بختیاریرئیس جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری از آغاز مسابقه کتابخوانی «جرعه‌های ناب اندیشه» ویژه دانشجویان این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اعلام خبر برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «جرعه‌های ناب اندیشه» ویژه دانشجویان استان، افزود: آزمون این مسابقه به‌صورت غیرحضوری اینترنتی روزهای ۱۱ و ۱۲ آذرماه برگزار می‌شود.
وحید خلیلی اردلی، گفت: این مسابقه به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری و با همکاری و مشارکت دبیرخانه طرح تقویت مبانی اعتقادی و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان از جمله دانشگاه شهرکرد، دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، دانشگاه فرهنگیان استان، دانشگاه فنی و حرفه ای استان و دانشگاه پیام نور استان برگزار می‌شود.
خلیلی با اشاره به اینکه متن مسابقه برگرفته از سخنرانی‌های بیست و دومین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در چهارمحال و بختیاری با موضوع «جوان و سبک زندگی اسلامی» است، افزود: صرفاً دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان چهارمحال و بختیاری می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه کلیه دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان از امروز تا ۱۰ آذرماه جاری می‌توانند منبع این مسابقه را با مراجعه به سایت جهاددانشگاهی استان دریافت کنند، اظهار کرد: ۱۵ جایزه ویژه برای افرادی که به تمام سوالات مسابقه پاسخ صحیح بدهند و حداکثر ۲۵ جایزه ارزنده به منتخبینی که به ۲۳ سوال از ۲۵ سوال مسابقه جواب دهند، در نظر گرفته شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان یازدهم و دوازدهم آذرماه جاری را به عنوان روزهای برگزاری آزمون این مسابقه اعلام کرد و بیان کرد: کلیه دانشجویان علاقه‌مند پس از دانلود و مطالعه کتاب، صرفاً در فرصت مقرر (روزهای ۱۱ و ۱۲ آذرماه ۹۵) می‌توانند با مراجعه به سایت www.jchb.ir پس از ثبت نام، به سوالات مسابقه در فرصت تعیین شده پاسخ دهند.
وی با اشاره به اینکه آزمون مسابقه کتابخوانی «جرعه‌های ناب اندیشه» شامل ۲۵ سوال تستی و مدت پاسخ گویی به این سوالات ۳۰ دقیقه می‌باشد، گفت: نتایج این مسابقه، انشاءالله نیمه دوم آذرماه اعلام خواهد شد.
خلیلی اضافه کرد: دانشجویان علاوه بر مراجعه به سایت مسابقه، می توانند برای کسب اطلاعات لازم به دفاتر فرهنگی دانشگاه‌های تابعه مراجعه نمایند و یا با شماره ۳۲۳۲۰۰۷۰ تماس بگیرند.
یادآور می‌شود جرعه‌های‌ ناب اندیشه، منتخب و تلخیصی از سخنرانی‌های بیست و دومین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی دینی با موضوع «جوان و سبک زندگی اسلامی» است که با حضور اساتید برجسته حوزوی همچون آیت الله سید احمد خاتمی، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه، حجت‌الاسلام حسین دهنوی، حجت‌الاسلام ناصر رفیعی، حجت‌الاسلام حسن عرفان و حجت‌الاسلام والمسلمین استاد رضا محمّدی با موضوع «جوان و سبک زندگی اسلامی» در تابستان ۹۴ در شهرکرد برگزار شد.
 

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات