فرماندهی انتظامی استان خبر داد؛

دستگیری ۹ سارق در استان/کشف۴۴ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیس

کد خبر: 381-950812 گروه: اجتماعی
چهارشنبه, 12 آبا 1395 13:13
دستگیری ۹ سارق در استان/کشف۴۴ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیسفرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری ۹ سارق با ۱۷ فقره سرقت در استان و کشف ۴۴کیلو گرم مواد مخدر طی عملیات مشترک با پلیس استان فارس خبرداد.
فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، از دستگیری ۹ سارق با ۱۷ فقره سرقت در استان و کشف 44 کیلو گرم مواد مخدر طی عملیات مشترک با پلیس استان فارس خبرداد و تصریح کرد.
 
دستگیری ۹سارق با ۱۷ فقره سرقت در چهارمحال و بختیاری
ماموران فرماندهی انتظامی استان ۹ سارق را با ۱۷ فقره سرقت در مناطق مختلف استان، دستگیر كردند.
سردار غلامعباس غلامزادهگفت:  در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو، قطعات و محتویات داخل خودرو، موتورسیكلت، احشام، طیور و كش رو زنی رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان های شهركرد، لردگان، كوهرنگ، بروجن، فارسان، كیار و پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه های سرقت موفق شدند ۹سارق را دستگیر كنند.
در تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به ۱۷فقره سرقت خودرو، قطعات و محتویات داخل خودرو، موتورسیكلت، احشام، طیور و كش رو زنی اعتراف كردند كه متهمین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
كشف ۴۴ كیلو تریاك در عملیات مشترك
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، طی عملیاتی مشترك با پلیس استان فارس، ۴۴كیلو تریاك جاساز از سه سوداگر مرگ، كشف كردند.
سرهنگ رستم بهرامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار كرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی كسب اخباری مبنی بر فعالیت  سوداگران مرگ در امر تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر در سطح استان، بلافاصله موضوع را در دستور كار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از كسب اطلاعات دقیق از نحوه فعالیت و شگرد این قاچاقچیان در عملیاتی مشترک و هماهنگ با ماموران مبارزه با مواد مخدر استان فارس، این سه سوداگر مرگ را در مخفیگاهشان شناسائی و دستگیر كردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از كسب دستور قضایی در بازرسی از مخفیگاه این سوداگران مرگ ۴۴كیلو تریاك كشف كردند.
بهرامی با اشاره به معرفی متهمین به مراجع قضائی ضمن اشاره به توان بالای پلیس در ماموریت های محوله از مردم خواست تا ضمن افزایش همكاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم شان ناكام بگذارند و پلیس را در تحقق جامعه ای سالم یاری كنند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات