فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

كشف بيش از دو ميليارد كالای قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان بروجن

کد خبر: 363-950807 گروه: اجتماعی
جمعه, 07 آبا 1395 17:37
كشف بيش از دو ميليارد كالای قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان بروجنفرمانده انتظامي استان از كشف محموله دو ميليارد و ۲۰۰ميليون ريالي كالاي قاچاق در محور لردگان – بروجن ، خبر داد.
سردار غلامعباس غلامزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی كسب خبری مبنی برسوء استفاده قاچاقچیان از محورهای ارتباطی استان برای حمل كالای قاچاق موضوع در دستور كار ماموران انتظامی شهرستان "بروجن" قرار گرفت.
وی افزود: ماموران طی عملیات ایست و بازرسی در محور " لردگان- بروجن" یك دستگاه كامیون و سه دستگاه سواری مشكوك به حمل كالای قاچاق را متوقف كردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها انواع كالای قاچاق شامل: آرد، وسایل آشپزخانه، پتو، چراغ قوه، ماشین حساب، پیچ گوشتی و... فاقد اسناد و مدارک گمركی کشف شد،  بیان داشت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این محموله دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به دستگیری چهار نفر در این رابطه و معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطر نشان كرد: قاچاق کالا تاثیر مستقیمی بر جامعه دارد و سبب افزایش بیکاری جوانان از بین رفتن تولیدات داخلی، افزایش تکدی‌گری و آسیب‌های اجتماعی دیگر می شود.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات