رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بروجن خبر داد؛

ثبت نام رایگان سرشماری نفوس و مسکن در کتابخانه های عمومی شهرستان

کد خبر: 333-950725 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 25 مهر 1395 10:30
ثبت نام رایگان سرشماری نفوس و مسکن در کتابخانه های عمومی شهرستاندر تمامی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن به صورت رایگان برای عموم مردم ثبت نام طرح سرشماری نفوس و مسکن انجام می شود.
رئیس اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، از رایگان بودن ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت در سرشماری واطلاع رسانی و تسهیل دسترسی مردم به سامانه جامع نفوس و مسکن یک وظیفه دینی و ملی است
جانشکر افزود: در این راستا کتابخانه های شهرستان بروجن با انجام تبلیغات و ثبت نام رایگان با مشارکت کتابداران جهت انجام این وظیفه بسیج شده و برای انجام ثبت نام سرشماری آماده و در خدمت مردم هستند.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن گفت: در تمامی کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن به صورت رایگان برای عموم مردم ثبت نام طرح سرشماری نفوس و مسکن انجام می شود.
جانشکر اظهار کرد: تمامی مراجعه کنندگان می توانند با در دست داشتن کارت ملی سرپرست و اعضای خانواده جهت ثبت نام از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به کتابخانه های عمومی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.
وی افزود: این اقدام با هدف نهادینه شدن فرهنگ توجه و اهمیت به سرشماری و كمک به شهروندان انجام شده است

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات