فرمانده انتظامی شهرستان كیار خبر داد؛

کشف بیش از چهار تن ماهی فاسد قبل از توزیع در استان

کد خبر: 320-950718 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 18 مهر 1395 18:50
کشف بیش از چهار تن ماهی فاسد قبل از توزیع در استانفرمانده انتظامی شهرستان كیار گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان از توزیع چهار تن و ۵۰۰ كیلو ماهی فاسد  و انتقال توزیع آن در بازارهای استان جلوگیری شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام سرهنگ علی رازانی اظهار كرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تلف شدن مقادیر زیادی ماهی در یكی از حوضچه های پرورش ماهی شهرستان "کیار" به علت قطع برق و كمبود اكسیژن و اقدام مالك آن برای توزیع ماهی ها در بازار بلافاصله موضوع در دستور كار ماموران انتظامی قرار گرفت .
وی افزود: پس از بررسی دقیق و احراز صحت این گزارش ماموران به محل اعزام شدند و دو دستگاه كامیون یخچال دار در حال بارگیری ماهی های تلف شده جهت انتقال و توزیع در بازار استان را توقیف کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با حضور نمایندگان دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان کیار چهار تن و ۵۰۰ كیلو ماهی تلف شده با تنظیم صورتجلسه معدوم شد.
وی در پایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی از همكاری و تعامل خوب شهروندان در این زمینه تشكر كرد و از عموم مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت افراد سودجو و به خطر افتادن سلامت جامعه مراتب را به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش كنند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات