فولاد سفید دشت آماده بهره برداری

کد خبر: 318-950718 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 18 مهر 1395 17:53
فولاد سفید دشت آماده بهره برداریمدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از افتتاح و راه اندازی این شرکت با مشارکت شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، محمود ارباب زاده روز یکشنبه با بیان اینکه نخستین طرح فولاد استانی مشارکت شرکت فولاد مبارکه اصفهان آماده افتتاح شد، افزود: هم اینک مشعل های کوره ،کمپرسورهای پروسس ودمنده های اصلی وفرعی وارد سیکل کاری شدند و بزودی راه اندازی گرم انجام می شود.
مدیر عامل شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری گفت: با همت مهندسان و مشارکت مدیر عامل، معاونان، مدیران و کارشناسان مجرب فولادمبارکه اصفهان که تمام تلاش وهمت خود را در برای راه اندازی هرچه سریع تر این طرح بکار گرفتند ، شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری آماده افتتاح وراه اندازی شد .
ارباب زاده گفت: این طرح به عنوان نخستین طرح از طرح های فولاد استانی است که اکنون بخش احیای مستقیم آن آماده بهره برداری شده است.
وی گفت: با راه اندازی فولاد سفید دشت یک میلیون تن به ظرفیت آهن اسفنجی کشور افزوده خواهد شد.
مدیرعامل فولاد سفید دشت افزود: راه اندازی این شرکت نقش به سزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال زایی مناسب در استان خواهد داشت.
وی با اشاره به عملیات اجرایی این شرکت گفت: طرح فولاد سفید دشت در تیرماه ۱۳۸۶در زمینی به مساحت ۲۵۰ هکتار آغاز شد .
ارباب زاده با بیان اینکه فولاد سفید دشت یکی از بزرگترین پروژه های استان چهارمحال وبختیاری است، گفت: همزمان با سفر رییس جمهوری در مرداد ماه ۱۳۹۳شرکت فولاد مبارکه با مشارکت ۶۵ درصدی و سازمان ایمیدرو با مشارکت ۳۵ درصدی در سهام این پروژه عظیم استانی مشارکت کردند.
مدیرعامل شرکت فولاد سفید دشت با بیان اینکه فاز اول این شرکت شامل احیا مستقیم، انباشت وبرداشت است، افزود: با بهره برداری از فاز اول این شرکت زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر به طور مستقیم و یک هزار و 500 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم می شود و بخشی از معضل بیکاری جوانان استان برطرف خواهد شد.
مجتمع فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری که فولاد مبارکه اصفهان ۶۵ درصد سهم آن را داراست، یکی از طرح های هشت گانه فولاد استانی است که در 35 کیلومتری جاده شهرکرد به بروجن قرار دارد و عملیات اجرایی آن در تیر ماه ۸۶ در زمینی به مساحت 250 هکتار آغاز شد.
 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات