معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری؛

به سازمان های مردم نهاد در امر پیشگیری از مواد مخدر اعتماد کنیم

کد خبر: 314-950714 گروه: اجتماعی
چهارشنبه, 14 مهر 1395 17:47

به سازمان های مردم نهاد در امر پیشگیری از مواد مخدر اعتماد کنیممعاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری: باید به سمن ها اعتماد کنیم و هم کار را به آنها واگذار کنیم و هم به آنها میدان دهیم چراکه در پیشگیری مواد مخدر تاثیر بسزایی دارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیل بروجن سلام ،خدابخش مرادی شامگاه سه‌شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: مقوله مواد مخدر یکی از بحران های بزرگ اجتماعی است که از اول انقلاب اسلامی به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است که در این راستا هزینه های زیادی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته اقدامات خوبی در راستای جلوگیری از موادمخدر صورت گرفته گفت: باید یک راهکار در مبارزه با این مقوله اجتماعی باشیم و بهترین راه حل در این خصوص اجتماعی کردن پیشگیری از مواد مخدر در جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بیان کرد: باید نگرش سیستمی درست و جامع داشته باشیم و نقش و جایگاه ها را برای زیر مجموعه مشخص کنیم.

مرادی تاکید کرد: براساس اهداف موردنظر حساسیت‌هایی بین دستگاه‌های اجرایی استان ایجاد شده و از مسئولان درخواست کردیم تا اراده جدی‌تری در رفع این معضل داشته باشند.

مرادی با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت‌های مردمی در امر مبارزه با مواد مخدر یادآور شد: ما باید از تمام ظرفیت‌های مردمی در این زمینه استفاده کنیم چرا که تنها نمی‌توان از ظرفیت‌های دولتی در این راستا بهره‌مند شد و مردم هم نباید نسبت به این موضوع مهم بی‌تفاوت باشند.

وی بیان کرد: باید با تدوین یک برنامه مطلوب و درست هدف های مربوطه را مشخص و طبق آن عمل شود و استفاده از ابزارهای تحقق بخشی در این خصوص بسیار موثر است.

معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بیش از ۴۰۰ سازمان مردم نهاد در سطح استان فعالیت دارند که باید همه به آنها اعتماد کنیم و هم کار را به آنها واگذار کنیم و هم به آنها میدان دهیم چراکه در پیشگیری مواد مخدر تاثیر بسزایی دارند.

مرادی افزود: گروهای مرجع را باید حساس کنیم و توجه و نگاه ویژه مسئولان در این زمینه بسیار مهم است چراکه با اقشار مختلف مردم در تماس هستند.

 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات