معاون سیاسی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری مطرح کرد؛

دستگاههای اجرایی زیر ذره بین بازرسین امر صیانت از حقوق شهروندی

کد خبر: 301-950709 گروه: اجتماعی
جمعه, 09 مهر 1395 18:45
دستگاههای اجرایی زیر ذره بین بازرسین امر صیانت از حقوق شهروندیمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۷ تیم بازرسی در قالب ۴۰ بازرس امر ارزیابی دستگاه‌های این استان در زمینه صیانت از حقوق شهروندی را انجام می‌دهند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از خبرگزاری فارس ، خدابخش مرادی ، اظهار داشت: صیانت از حقوق شهروندی و امنیت عمومی دو مسئله پایدار هستند که در قانون اساسی نیز به آن اشاره شده است از همین رو لازم بوده در حوزه فردی و مسؤولیتی نسبت به اجرای این دو دقت نظر داشته باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری رعایت حق ارباب‌رجوع را یکی از مصادیق بارز صیانت از حقوق شهروندی دانست و افزود: موفقیت در این مقوله با مسأله شناسی و تعیین دقیق راهبردها حاصل می‌شود که باید مورد توجه باشد.
وی با بیان اینکه احساس امنیت در همه حوزه‌ها حق همگان است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم حقوق شهروندی، حفظ و امنیت عمومی، ایجاد شود باید مراکز فرهنگی نیز به واسطه نقشی که دارند وارد عمل شوند.
مرادی با اشاره به اینکه ۱۷تیم از اجرای برنامه‌های حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری بازرسی می‌کنند، بیان کرد: شش نفر بازرس در شهرستان شهرکرد و ۳۴ نفر بازرس در دیگر شهرستان‌های این استان کار بازرسی در این خصوص را انجام می‌دهند.
وی با اشاره به برگزاری ۲۰۵ جلسه آموزشی در زمینه حقوق شهروندی برای کارکنان، یادآور شد: ۶۵ دستگاه در شهرستان شهرکرد و ۲۳۸دستگاه اجرایی در دیگر شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری مشمول این بازرسی‌ها هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری این بازرسی‌ها را شامل ارزیابی برنامه‌های 9 گانه حقوق شهروندی با ۴۶عنوان فعالیت و برنامه‌های ۱۰ گانه عفاف و حجاب عنوان و تصریح کرد: دستگاه‌هایی که بالاترین امتیاز درمجموع این بازرسی‌ها و برنامه‌ها را کسب کنند تجلیل می‌شوند.
مرادی یادآور شد: برخی ادارات تاکنون مستندات خوبی را در این زمینه ارائه نداده‌اند که لازم است دقت و سرعت عمل بیشتری داشته باشند چراکه این مستندات در ارزیابی نهایی مؤثر هستند به گونه‌ای که در پایان کار و پس از جمع‌بندی نتایج دستگاه‌های برتر در زمینه صیانت از حقوق شهروندی تجلیل می‌شوند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات