فرمانده انتظامی شهرستان بروجن خبر داد؛

افزایش کشفیات کالای قاچاق

کد خبر: 296-950708 گروه: اجتماعی
پنجشنبه, 08 مهر 1395 12:05
افزایش کشفیات کالای قاچاقافزایش کشفیات کالا قاچاق در شهرستان بروجن از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق، پلیس فضای را برای وقوع پدیده قاچاق نا امن میکند.

سرهنگ غلامعلی شکری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، از افزایش کشفیات کالا قاچاق در شهرستان بروجن و از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق خبر داد وگفت: یکی از مهم‌ترین اهداف پلیس در این راستا مقابله با قاچاق کالا و ارز بوده که در این مورد جلسات متعددی تشکیل و طرح‌های عملیاتی و انتظامی منسجمی با تکیه‌بر اقدامات اطلاعاتی در دستور کار قرار گرفت.

وی بابیان اینکه خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات حوزه کالای قاچاق در شهرستان شاهد افزایش چشمگیری هستیم، گفت: امیدواریم با توجه به تأثیر منفی کالای قاچاق بر اقتصاد کشور و همچنین تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا در خصوص مبارزه و انهدام باندهای کالای قاچاق در آینده بیش‌ازپیش در این زمینه موفق باشیم.

شکری افزود: پلیس در این راستا تمام ظرفیتهای خود را بکار گرفته و با ارتقای مهارتهای تخصصی، فضا را برای وقوع پدیده قاچاق نا امن میکند.

وی تاکید کرد: پلیس در مبارزه با قاچاقچیان به هیچ عنوان کوتاهی نخواهد کرد تا گامی در راستای ایجاد رونق اقتصادی کشور برداشته شود که با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بروجن، در بحث مبارزه با قاچاق کالا تاکنون توفیقهای بسیار بزرگی کسب شده و آمار بیانگر افزایش کشفیات است.

شکری بیان کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان بروجن به طور شبانه‌روزی در برقراری امنیت و مبارزه با قاچاق تلاش می‌کنند و در این زمینه تعدادی از عاملان قاچاق کالا شناسایی شده و جهت رسیدگی پرونده به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن افزود: در شهریور ماه بیش از پانزده خودرو سواری، کامیون و وانت حامل کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، لباس ، لوزام آرایشی و بهداشتی و خوراکی و دو دستگاه موتور سیکلت بالای ۲۵۰ سی سی کشف و ضبط شد.

وی با اشاره میزان کشفیات سرقت در شهرستان بروجن با اجرای طرح مبارزه با این جرم کاهش چشمگیری داشته و در ماه گذشته تا کنون ۸۴ درصد افزایش دستگیری سرقت داشته ایم

فرمانده انتظامی استان شهرستان بروجن با اشاره به اینکه این شهرستان با اجرای طرح مبارزه با سرقت برای سارقان نا امن شده است عنوان کرد: میزان دستگیری سارقان در شهرستان بروجن ۱۲ درصد افزایش‌یافته که نسبت به سال گذشته دو درصد کاهش یافته است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون میزان سرقت خودرو، موتورسیکلت و منازل و اماکن با تلاش‌های صورت گرفته کاهش محسوسی داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن افزود: به هر اندازه همكاری و حساسیت مردم در رعایت توصیه های پلیس مد نظر قرار گیرد، به همان میزان، عرصه ارتكاب جرم بر مجرمان سخت تر خواهد شد ورعایت هشدارهای پلیسی، تضمین سلامتی، آرامش و امنیت شهروندان است و از این رو شهروندان با عمل به توصیه های پلیسی می توانند كمك شایانی در برقراری نظم و امنیت و آرامش پایدار در منطقه خود داشته باشند.

شکری ادامه داد: پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خود را از جنس مردم ، در کنار مردم و برای مردم می داند و مردم، سرمایه های اصلی پلیس هستند.

فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های خوب شهروندان بروجن که همواره حامی و همراه همیشگی فرزندان خودشان در نیروی انتظامی هستند خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند مراتب را از طریق پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند و مطمئن باشند که ماموران پلیس با متخلفان بطور جدی برخورد می کنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات