شرکت در سرشماری، لازمه پیشرفت ایران اسلامی

کد خبر: 293-950706 گروه: اجتماعی
سه شنبه, 06 مهر 1395 20:37
جلسه شورای اداری شهرستان بروجن با دستور کار تعامل و همکاری ادارت در سرشماری عمومی نفوس ومسکن ۱۳۹۵ برگزار شد.شرکت در سرشماری، لازمه پیشرفت ایران اسلامی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، عبدالله اسدپور در جلشه شورای اداری شهرستان بروجن عنوان کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در دو مرحله اینترنتی و مراجعه حضوری آمارگیر به درب منزل خانوارها برگزار می شود.
وی تصریح کرد: مرحله نخست طرح ملی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ از سوم تا ۲۴ شهریور امسال و مرحله دوم و تکمیلی آن از ۲۵ مهر امسال به مدت یک ماه برگزار خواهد شد.
اسدپور یادآور شد: اجرا به شیوه نوین الکترونیکی، حذف فرم کاغذی و جمع آوری اطلاعات به وسیله تبلت از طریق مراجعه حضوری به خانوارها و خود اظهاری از طریق پر کردن فرم خانوار در سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir از مهمترین مزایای سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵است.
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن تعداد دقیق جمعیت نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری کشور مشخص و زمینه برنامه ریزی برای توسعه بخش های گوناگون فراهم می شود.
اسدپور تأکید کرد: تمامی اطلاعات مربوط به سرشماری طبق ماده هفت قانون مرکز آمار ایران محرمانه است و در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نمی گیرد.
 
فرماندار شهرستان بروجن نیز در این نشست ضمن تأكيد بر اهميت سرشماری نفوس و مسكن گفت: كليه دستگاه‌های اجرايی موظف به همكاری كامل در اجرای سرشماری نفوس و مسكن سال ۹۵ هستند و بايستي در انجام فرآيند سرشماری عمومي نفوس و مسكن با استفاده از همه‌ی امكانات، همكاری لازم را داشته باشند و همچنين بايد از ظرفيت بالای دهياران، بهورزان، مديران مدارس و ... در منطقه جهت آگاه سازیي مردم و همكاری در ثبت نام اينترنتي و مامورين سرشماری در پيشبرد اين هدف استفاده شود.
فیاضی از شهروندان گرامی خواستار مشارکت در سرشماری نفوس و مسکن شد و گفت: همه امکانات در اختیار شهروندان قرار داده ایم خوشبختانه در شهرستان مراکز بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی ، و کتابخانه های عمومی شهرستان و ادارات در اختیار شهروندان می باشد تا کسانی که فاقد اینترنت هستند بتوانند ثبت نام را انجام دهند.
سیف الله فیاضی با اشاره به اینکه نمونه بارز حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع است، گفت: بهترین راه ارزیابی عملکرد یک مدیر، سنجش رضایت مردم از او است.
فرماندار شهرستان بروجن در نشست شورای اداری شهرستان اظهار کرد: دسترسی ارباب رجوع به مدیران ارشد و میانی و کارشناسان در ادارات از نمونه‌های رعایت حقوق شهروندی است.
وی تصریح کرد: نمونه بارز حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع است.
فیاضی عنوان کرد در بازرسی های صوت پذیرفته در خصوص صیانت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، شهرداری بروجن ، شهرداری گندمان و شرکت گاز شهرستان بعنوان رتبه برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات