رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری؛

بروجن خودرو تا پایان سال مجدداً راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: 274-950627 گروه: اقتصادی
شنبه, 27 شهر 1395 23:54
بروجن خودرو  تا پایان سال مجدداً راه‌اندازی می‌شودرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: با تصمیمات اتخاذ شده درخصوص شرکت بروجن خودرو مقرر شد این واحد تولیدی که خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس تولید می‌کند تا پایان سال جاری مجدداً راه‌اندازی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از فارس ، سیدنعیم امامی بعدازظهر امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تاکنون تسهیلات پرداختی از محل رونق تولید به واحدهای تولیدی در این استان 57 مورد و به مبلغ 75 میلیارد تومان بوده که همه این طرح‌ها در بخش صنعت بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تا امروز در بخش کشاورزی نیز به 22 طرح مبلغی بیش از چهار میلیارد تومان پرداخت شده است، گفت: 35 میلیارد تومان در بخش صنعت و 2.9 میلیارد تومان در بخش کشاورزی به صورت مستقیم از سوی بانک‌ها این تسهیلات پرداخت شده است.
این مسؤول با بیان اینکه همچنین 50 طرح و واحد صنعتی دیگر آماده پرداخت تسهیلات هستند، خاطرنشان کرد: تاکنون 946 طرح و واحد تولیدی در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند که 107 مورد از آنها منجر به عقد قرارداد شده است.
امامی افزود: بانک‌های چهارمحال و بختیاری مکلف هستند تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف واحدهای معرفی شده به آنها اقدام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تشکیل کارگروه نظارت این سازمان را از هفته جاری دانست و تأکید کرد: این کارگروه وظیفه دارد از هفته آینده بر روی واحدهای دریافت کننده تسهیلات نظارت کند و موارد را به جهت آغاز به کار به موقع واحد، درصد پیشرفت کار، تعداد اشتغال محقق شده و... بررسی کند.
وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات مربوط به هشت طرح و واحد صنعتی و کشاورزی در حوزه‌های تسهیلات، بانک، امور مالیاتی و زیرساختی بررسی شد، تصریح کرد: با تصمیمات اتخاذ شده درخصوص شرکت بروجن خودرو و با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد این واحد تولیدی که خودروهای مینی‌بوس و میدل‌باس تولید می‌کند، تا پایان سال جاری مجدداً راه‌اندازی شود.انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات