فرمانده انتظامی شهرستان بروجن خبر داد؛

توقيف محموله ۱۶۰ ميليون ریالی كالای قاچاق در محور بروجن-لردگان

کد خبر: 271-950626 گروه: اجتماعی
جمعه, 26 شهر 1395 18:28
توقيف محموله ۱۶۰ ميليون ریالی كالای قاچاق در محور بروجن-لردگانمحموله ۱۶۰ ميليون ریالی كالای قاچاق حین کنترل خودروهای عبوری در محور بروجن - لردگان کشف و ضبط  شد.

 سرهنگ غلامعلی شكری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام – اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان بروجن در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا حین کنترل خودروهای عبوری در محور بروجن - لردگان  به سه دستگاه وانت بار که حامل كالای قاچاق بودند مشکوک و این خودرو ها را متوقف نمودند.
 وی افزود: با توقیف این سه دستگاه وانت‌بار و بازرسی دقیق از این خودرو ها ۱۲۰ جعبه آچار، دو دستگاه يخچال فريزر، دو دستگاه ماشين لباس شويی و دو دستگاه ماشين ظرفشويی به ارزش ۱۶۰ ميليون ريال كشف و در این رابطه  سه نفر متهم نیز دستگیر شدند.
شكری، در پایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی وبا تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی خاطر نشان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می شود و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.
به گزارش بروجن سلام، محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری به دلیل اتصال استان های جنوبی به مركز و غرب كشور از محورهای ترانزیتی مهم كشور است و بعضا از سوی قاچاقچیان كالا برای انتقال محموله های قاچاق مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات