فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

طرح برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر

کد خبر: 261-950620 گروه: اجتماعی
شنبه, 20 شهر 1395 18:34
طرح برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدرفرمانده انتظامی استان از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر و دستگیری ۶۱خرده فروش و کشف ۲۱کیلو مواد مخدر طی شش ماه گذشته در استان، خبر داد.
سردار غلام عباس غلام‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام از اجرای طرح تشدید برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: در این طرح ۳۰ نقطه آلوده شناسایی و پاکسازی شده است شد، در بازرسی از این نقاط که با هماهنگی مقام قضایی صورت گرفت، بیش از تعداد ۶۱ موادفروش که غالباً سابقه‌دار نیز بودند دستگیر شدند و ۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از آن‌ها کشف و ضبط شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر طی شش ماه گذشته در بعضی پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و برخی محلات و نقاط شهری و روستایی در این استان اجرا شده است، گفت: در این طرح پلیس‌های تخصصی، فرماندهی انتظامی شهرستان‌ها و پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان همکاری داشتند.
وی با بیان اینکه دستگیری و برخورد با خورده فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر یکی از خواسته‌های به‌حق مردم است خاطرنشان کرد: از همین رو برخورد با انواع موارد جرم خصوصاً در حوزه مواد مخدر به جهت ارتقا امنیت در جامعه در برنامه‌های آینده پلیس هم در کشور و هم در این استان قرار دارد.
غلام‌زاده جرائم مربوط به مواد مخدر را دارای رابطه مستقیم با جرم‌هایی چون سرقت که در سطح جامعه اتفاق می‌افتد دانست و تأکید کرد: اجرای طرح برخورد با خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر تأثیر زیادی در امنیت اجتماعی خواهد داشت و تاکنون موجب رضایتمندی مردم شده است.
وی با اشاره به اینکه کلیه اقدامات پلیس در این طرح بر اساس گزارش‌های مردمی از محل فعالیت‌های مجرمانه موادفروشان به پلیس انجام شده است، تصریح کرد: اجرای طرح برخورد با خرده‌فروشان در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۵ نیز ادامه خواهد داشت و از شهروندان تقاضا داریم تا در صورت آگاهی از مصادیقی که امنیت اجتماعی را تهدید می‌کند و به منظور اقدام به موقع از سوی پلیس با شماره تلفن ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات