نخستین دوره طرح ولایت بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

کد خبر: 260-950620 گروه: اجتماعی
شنبه, 20 شهر 1395 09:48
نخستین دوره طرح ولایت بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شددوره طرح ولایت بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری برای نخستین بار و باهدف آگاهی‌بخشی به اصحاب رسانه استان به‌منظور ارائه تحلیل‌های صحیح به مردم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، نخستین دوره طرح «ولایت» بسیج رسانه استان چهارمحال بختیاری به میزبانی کانون بسیج رسانه شهرستان بروجن و با حضور اصحاب رسانه، اعضای بسیج رسانه  در باغ فرمانداری شهرستان بروجن واقع در تفریحگاه سیاسرد برگزار گردید.
سرهنگ عیسی حیدری رییس سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری از حضور اصحاب رسانه و اعضای بسیج رسانه در این دوره تقدیر و تشکر کرد و گفت:  طرح ولایت بسیج رسانه کارگاهی جهت ارتقای توانمندی های اعضای بسیج رسانه و شورای کانون های بسیج رسانه، بالا بردن سطح معرفتی، مهارتی و بصیری افراد، شبکه سازی و کار سازی در سازمان بسیج رسانه و حفظ و انسجام و سازماندهی اعضاء است. 
 
شجاع کریمی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان بروجن در این دوره اظهار داشت:  وظیفه امروز رسانه، روشنگری همراه با بصیرت افزایی و معرفت بخشی به جامعه است.
کریمی  گفت: پس از اتمام این دوره شرکت کنندگان با برگزاری ارزشیابی در پایان دوره گواهی طرح ولایت بسیج رسانه را دریافت خواهند کرد.
وی افزود: در این دوره آموزشی مباحثی همچون اقتصاد مقاومتی و رسانه، جریان شناسی سیاسی، امنیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اخلاق در رسانه و همچنین ویژگی های رسانه انقلابی با حضور اساتید مطرح استانی و حول آن بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست یزدانی ، کارشناس مسایل جریان شناسی  به توضیح و تبیین جریان های سیاسی در جهان و تآثیر این تفکرها در نوع روابط بین کشورهای جهان، بالاخص ایران اسلامی و تبیین و تشریح نوع سیاست گذاری های کشورها منطبق با ایدئولوژی های مختلف پرداختند.
امام جمعه نقنه در این نسشت گفت: وظیفه رسانه ، استخراج ارزش ها و ترویج آن در جامعه است وافزود: ماهیت قیام عاشورا ایجاد یک پیام برای آیندگان بود، که این پیام همان 'هیهات من الذله' است و پیام رسان کربلا حضرت زینب(س) بودند.
حجت الاسلام والمسلمین امینی به بحث و تبادل نظر پیرامون اخلاق رسانه ای پرداختند و خاطر نشان کردند در شرایط کنونی اخلاق در کار رسانه جز الزامات محسوب می شود و در ادامه حاضرین در جلسه به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
به گزارش بروجن سلام در این دوره آموزشی بیش از ۳۰  نفر از بسیجیان فعال رسانه  استان حضور یافتند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات