کسب رتبه برتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جشنواره شهید رجایی

کد خبر: 256-950617 گروه: اجتماعی
چهارشنبه, 17 شهر 1395 20:32
کسب رتبه برتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جشنواره شهید رجاییاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرد
به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام  ، نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان چهار محال و بختیاری در تالار غدیر شهرکرد برگزار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بین ادارات کل و دستگاهها رتبه برتر این جشنواره کسب کرد و جواد کارگران دهکردی لوح تقدیر و تندیس جشنواره را ازسوی استاندار و رئیس سازمان برنامه بودجه دریافت نمود که در متن این لوح آمده است: دستگاههای اجرایی استان خط اول اجرای سیاست ها و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و با برنامه ریزی و اجرای طرحهای زیربنایی کارآفرینی و تسهیل فرآیندهای کسب و کار ،توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری در خدمت به آحا د مردم نقش اساسی در توسعه استان ایفا می کنند .
خدمتگزاری افتخاربزرگی است که پرودگار متعال آن را ارزانی بندگانی قرارداده که با عمل خالصانه خویش در مسیر گره گشایی از امور مردم گام برمی دارند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کیفیت خدمات ارائه شده در دستگاههای اجرایی یکی از شاخص های اصلی بخش کارآمدی ، رشد و توسعه نظام تلقی و موجب افزایش اعتماد عمومی ، سرمایه اجتماعی و اعتلای اهداف نظام می گردد.
بدینوسیله از تلاش کارکنان و مدیران آن دستگاه که در ارزیابی عملکرد سال ١٣٩٤در بعد شاخص های اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر گردیده اید تقدیر نموده و استمرار توفیقات آن دستگاه ( اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری )را در خدمت به مردم شریف استان از خداوند منان مسئلت می نماییم
در جشنواره نوزدهم دستگاه‌های برتر چهارمحال و بختیاری در شاخص‌های عمومی، تخصصی، رعایت حقوق مصرف‌کننده و شهرستانی تجلیل شدند.
در این جشنواره تامین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان به عنوان دستگاه‌های برتر در شاخص‌های عمومی و تخصصی انتخاب شدند.
همچنین بیمه سلامت،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی استان در زمینه شاخص‌های تخصصی و آب و فاضلاب روستایی، آب و فاضلاب شهری و محیط زیست استان در شاخص‌های عمومی به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی شدند.
در زمینه رعایت حقوق مصرف‌کننده آموزش و پرورش و شرکت گاز در سطح ممتاز، استاندارد و حمل و نقل در سطح عالی و ثبت احوال و منابع طبیعی در سطح خوب تجلیل شدند.
دستگاه‌های برتر شهرستانی از شهرستان اردل شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و بیمه سلامت در شهرستان بن آموزش و پرورش، تامین اجتماعی و شرکت گاز در شهرستان کیار صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش و آب و فاضلاب روستایی و شهرستان لردگان شبکه بهداشت و درمان، ثبت احوال و دانشگاه علمی و کاربردی به عنوان دستگاه‌های برتر شهرستانی معرفی و تجلیل شدند.
در این جشنواره رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری و دبیر برگزاری نوزدهمین جشنواره شهید رجائی در این استان، اظهار کرد: شناسایی و تقدیر از دستگاه‌های اجرایی برتر استان از اهداف اصلی برگزاری جشنواره شهید رجایی بود .
حبیب‌الله وفایی گفت: در ارزیابی عملکرد سال گذشته استانداری حذف شد و اوقاف و امور خیریه، تعزیرات حکومتی، هواشناسی و کمیته امداد امام خمینی(ره) انصراف دادند.
وی تصریح کرد: برنامه مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک، سرمایه انسانی، صیانت از حقوق ارباب رجوع و استقرار نظام جامع در مدیریت عملکرد شاخص‌های انتخاب دستگاه‌های برتر استان هستند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات