روابط عمومی آبشار عاطفه ها بروجن خبر داد؛

جشن بزرگ «گامی به سوی خوشبختی» در بروجن برگزار می‌شود

کد خبر: 249-950612 گروه: اجتماعی
جمعه, 12 شهر 1395 14:27
جشن بزرگ «گامی به سوی خوشبختی» در بروجن برگزار می‌شودروابط عمومی موسسه خیریه آبشار عاطفه های بروجن از برگزاری جشن بزرگ ازدواج همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) و هفته ملی ازدواج در بروجن خبر داد.
روابط سازمان مردم نهاد خيریه آبشار عاطفه‎ها نمایندگی امام رضا(ع) شعبه بروجن و مدیر اجرایی این جشن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و بستر سازی جهت ازدواج جوانان به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) برای دومین سال متوالی جشن بزرگ ازدواج با عنوان << گامی بسوی خوشبختی >> و به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها بروجن ، شهرداری و شورای اسلامی شهر بروجن و پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام  برگزار خواهد شد.
سعید قوامی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشن را ترویج و تبیین مؤلفه‌های ازدواج آسان و پایدار با تکیه بر مبانی آموزه‌های اسلام دانست و گفت : این جشن بزرگ همراه با برنامه های شاد و متنوع و با حضور هنرمندان استانی برگزار خواهد شد .
قوامی افزود : در راستای الگو سازی ازدواج آسان در این مراسم خطبه عقد زوج جوانی که ازدواج آسان و به دور از تجملات را برگزیده اند ؛ جاری خواهد شد .
به گزارش بروجن سلام ، این مراسم روز شنبه 13 شهریور ماه ساعت 20:00 در محل پارک مصلی بروجن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات