با حضور استاندار؛

آنچه در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان بروجن مطرح شد

کد خبر: 241-950607 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 07 شهر 1395 19:01

آنچه در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان بروجن مطرح شدبررسی مشکلات بخش مرکزی شهرستان بروجن با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی هفتم شهریورماه در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان بروجن با اشاره به فعال و مثبت بودن مسئولان شهرستان بروجن، اظهار کرد: در سه سال گذشته به اندازه چندین سال در این شهرستان فعالیت صورت گرفته است.
رئيس شورای شهر بروجن در اين نشست اظهار داشت: مهمترین مشکل شهر بروجن ، مشکل بحران آب است وگفت : در شهر بروجن با قطعی های مکرر آب ونبود آب در برخی مناطق بروجن مواجه هستیم ولی اعلام نمی شود.
علی اکبر رضوانی با بيان داشت: از عدم تعامل ادارت و دستگاهها گلایه کرد وگفت: گاهاً استاندار و مدیران مصوبه ای را امضاء می کنند اما در کارشناسی ها و ادارت گیر می کند و نمونه یکی از اینها همین زمین دام فروش هاست که حدود پنج سال است درگير زمين دام فروشی ها در بروجن هستیم اما متاسفانه از طریق ادارت با نامه های متفاوت چند پهلو مواجهه می شويم
وي با بيان اين که در بروجن همين ايام گذشته قريب به 11 هزار خودرو طبق آمار سازمان گردشگری وارد بروجن شدند، گفت: هيچ گونه اعتباری برای ايجاد زيرساخت های اوليه در سال جاری تخصيص نداشتيم.
رضواني گفت: ميزان معابر زير بار سنگين ترافيک در شهر 259 هزار متر مربع است که نياز به مرمت و آسفالت دارد.
شهردار بروجن در این نشست از بهره برداری و افتتاح چهار پروژه در هفته دولت خبرداد و مجموع اعتبار آن 14 میلیارد ریال بود و گفت: تکمیل طبقه اول ساختمان شهرداری که یادو خاطره از شهردار فقید مرحوم مهندس نوآئین بنیانگذار و شروع کنند این ساختمان بودند گرامی داشتند ، تکمیل طبقه سوم و ایجاد سالن کنفرانس و ایجاد دو سوئیت برای مهمانان ، بهره برداری از پیست دوچرخه سواری سیاسرد ، احداث سه زمین ورزشی در پارک ملت بروجن بوده است.
علیرضا صادقی گفت: بهره‌برداری از پیست دوچرخه‌سواری در کنار بلوار سیاسرد به طول دو هزار و 300 متر و عرض سه متر با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر طرح‌هایی است که در این هفته به بهره‌برداری رسیده است.
وی نبود شهربازی سرپوشیده در بروجن را به عنوان یکی از مشکلات این شهر عنوان کرد و افزود: سرمایه‌گذاری برای این طرح اعلام آمادگی کرده است اما قرارداد واگذاری زمین پنج هزار متر مربعی آن به شهرداری با مشکل مواجه است.
شهردار بروجن خاطرنشان کرد: تردد در بروجن بسیار زیاد است و آسفالت خیابان‌های این شهر تخریب شده است و نیاز به روکش دارد.
شهردارسفيددشت گفت: از همسطح سازی بلوار امام رضا شهر سفيد دشت با پیشرفت 80 درصدی تاکنون خبر داد که با پيش بينی بودجه چهار ميليارد ريالی از طرف راه و شهر سازی کار را شروع گردید و با هزینه دومیلیارد تومان کار را پیش برده ایم و یک ونیم میلیارد تومان دیون داریم که باتوجه و کمک ویژه استاندار و مسئولین شهرستانی را می طلبید.
شهردار سفیددشت گفت: پارک کوهستانی یادگار امام وردی سفیددشت با پیشرفت 30 درصد داشته ایم و با توجه به تردد هفت هزار روزانه که از کنار گذر این پارک هست و تجوجه ویژه مسئولین در این خصوص خواستاریم.
ایزدی با مطرح کردن مشکل آب شرب شهر سفيد دشت، گفت: يک حلقه چاه کشاورزی در شهر سفيد دشت برای تامين آب شرب و تزريق به شبکه لازم است.
رئيس شورای شهر فرادنبه بابیان اینکه سال گذشته در همسطح سازی جاده فرادنبه کمک مالی به ما تعلق نگرفت، افزود: با دو ميليارد بدهکاری ديگر توان اجرای کار را نداريم و متاسفانه شهرداری فرادنبه ورشکسته گردیده است.
علي اصغر عليميرزايی به بحران آب در فرادنبه شاره کرد و گفت : سه ماهی هست که برخی محلات شهر فرادنبه با قطعی آب مواجهه هستند و گفت: چاه آبی را حفر کرديم و نياز به اجرای شبکه داريم که به منبع آب متصل شود.
عليميرزايي استخر شنا فرادنبه را در حال ساخت داریم که قول هایی از شرکت نفت گرفته ایم که با کمک مسئولین استانی و شهرستانی انجام گردد در ادامه گفت: فرهنگسرای شهر فرادنبه که حدوداً سه ال چهار سال است که تنها 25 درصد کار انجام شده و رها گردیده است.
رئيس شورای شهر نقنه در این نشست گفت: در چهار ماه گذشته حدود 2500 متر جدول گذاری ، و 35هزار مترمربع زیر سازی و با مشارکت مردم حدود پنج هزار متر آسفالت ریزی داشته ایم اما با کمبود قیر مواجه ایم گفت: 500 تن قير اگر به شهر نقنه اختصاص يابد کل معابر خاکي شهر نقنه در سال 95 آسفالت خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری بر همدلی ، وحدت و همکاری همه مسئولان ، فعالان و دلسوزان شهرستان تاکید کرد.
وی با بیان اینکه بحران آب را باید جدی گرفت، تصریح کرد: جای امیدواری است که در صورت ابلاغ شدن اعتبار 720 میلیارد ریالی و اعتبار اسناد خزانه 300 میلیارد ریالی، طرح انتقال آب بن-شهرکرد-بروجن انجام شده و مشکل آب شهرستان بروجن تا حد زیادی رفع شود.
سلیمانی با اشاره به اینکه تردد زیادی دربروجن صورت می‌گیرد، گفت: بروجن شهر مهمی است و راه و شهرسازی باید درجهت ساخت کمربندی این شهر نهایت همکاری را داشته باشد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: هم‌سطح‌سازی فرادنبه و سفیددشت باید یک اولویت باشد.
وی افزود: مشکل قیر موردنیاز آسفالت معابر شهر نقنه با اختصاص قیر موردنیاز به زودی رفع خواهد شد

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات