کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجن

کد خبر: 226-950529 گروه: اجتماعی
جمعه, 29 مرد 1395 00:10
کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجندر راستای اشاعه فرهنگ سپاس از شهردار بروجن تقدیر به عمل آمد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، در راستای اشاعه فرهنگ سپاس و تقدیر از فعالان شهرستان، شورای کانون پیوستگی بروجن عصر روز پنجشنبه طی جلسه ای در فضایی دوستانه و صمیمانه از خدمات شهردار بروجن تجلیل بعمل آوردند.

دبیر کانون پیوستگی بروجن ضمن معرفی کانون بعنوان فعالترین و پرعضوترین سمن استان با ۴۳۰۰ نفر عضو و فعالیتهای اجتماعی و هنری متنوع این سمن منجمله معرفی ، حمایت و نهایتا انتخاب تعداد قابل توجهی از اعضای سه دوره شورای اسلامی شهر بروجن ، اعلام داشت : تلاش خالصانه و صادقانه مسئولین ، آئینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است که این اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچگاه از یاد نخواهد رفت.

سید مرتضی فیاضی مراتب سپاس و خضوع و خشوع خود را بخاطر زحمات ارزشمند و خداپسندانه شهردار محترم مهندس صادقی اعلام داشت و اظهار نمود: حقا و انصافا تحولات ملموس و مشهودی را شاهد هستیم و ازینرو ارتقای شهر زیبا و پرافتخار بروجن و توسعه پایدار آن را در آینده نزدیک انتظار داریم.

فیاضی خاطر نشان کرد: سمن ها بازوان توانمندی برای ارگانهای دولتی محسوب میشوند و کانون پیوستگی بروجن آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با ارگانهای دولتی خاصه شهرداری بروجن اعلام میدارد و امیدوار است نتیجه بذر تلاش و کوششهای صادقانه شهردار محترم همچون درختی پر ثمر ببار نشیند و آینده ای پر نشاط و زیبا را برای یونان کوچک نوید بخش باشد.

در ادامه پس از معرفی شورای کانون پیوستگی و ارائه نظرات این شورا ،شهردار محترم به پاسخگویی پرداختند.

موارد مطروحه از جانب شورای پیوستگی شامل: توجه به همه محلات شهر منجمله فاطمیه و الهیه ، واگذاری و برون سپاری امور فرهنگی و بسیاری از امور قابل واگذاری به سمن هایی منجمله کانون پیوستگی، نامگذاری خیابانها و معابر شهر بنام نخبگان و برجستگان بروجنی ، اصلاح ورودیهای شهر، انتقال محل تصفیه خانه و کشتارگاه بروجن ، نصب تابلو و علایم مشخصه برای سرعت گیرها ، انتقال صنایع نیمه مزاحم به محل اعلام شده ، نصب بیلبوردهای شهری در ورودی شهر و خیابانهای اصلی ، طراحی سایت شهرداری و هوشمند کردن مدیریت شهری ، تاسیس پارک بانوان، طرح همیاران شهرداری در محلات گوناگون ، انجام کارهای کارشناسی و پرهیز از دوباره کاریها ، ایجاد پارکینگ در میدان امام حسین ، انقلاب و پارک ملی و.... عنوان گردید.

مهندس صادقی ضمن تشکر از اقدام شورای کانون پیوستگی مبنی بر تقدیر از شهردار عنوان داشت: مردم بروجن بمن لطف داشته اند و قدردان کارهای انجام شده هستتد.

شهردار بروجن در پاسخ به سوالات مطروحه و پیشنهادات بیان کرد: احداث پیست دوچرخه سواری جاده سیاسرد سبب خوشحالی و رضایت مردم شده که ازین بابت خرسندم.

صادقی با بیان اینکه خواهشا ، زحمات بقیه را زیر سوال نبریم و قدردان باشیم چراکه با این بودجه محدود و مشکلات پیش رو ، فعالیت های شکل گرفته به نحو احسنت و با حداقل هزینه اجرا شده و زیباسازی شهر شامل آب نماها ، رنگ جداول و تیرهای چراغ برق ، نورپردازی شبها ، ترمیم برخی معابر ، اصلاح ورودی میدان نبوت و... همگی حاصل تلاش و همکاری مردم و پرسنل خدوم شهرداری است.

شهرداربروجن خواستار مشارکت بخش خصوصی در طرح تفکیک زباله از مبدا شد وگفت : بودجه شهرداری بروجن ۱۵ میلیارد تومان و شهرداری مبارکه ۹۰ میلیارد تومان است ولی با این اختلاف زیاد ، شهرداری بروجن پیشتاز بوده و در سطح استان نیز خوش درخشیده است.

شهردار بروجن مشکل بوی نامطبوع تصفیه خانه را بخاطر فیلترینگ ناقص آن اعلام و نیز مشارکت بخش خصوصی برای تاسیس کشتارگاه صنعتی در محل شهرک دامداری بروجن را خواستار شد.

وی از نصب چهار دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در خیابانها و کوچه های یکطرفه خبر داد و همچنین برخورد قضایی با کامینوهای پارک شده در سطح شهر که علی رغم سه بار تذکر هنوز تخطی قانون میکنند را اعلام داشت.

ایشان اعلام کرد بدلیل نبود کمربندی های مناسب و تردد ماهانه ۲۱ هزار خودرو ، خاصه ماشین آلات سنگین ، مشکلات عدیده ای در سطح شهر پیش آمده که ان شااله با راه اندازی کمربندی های مناسب مرتفع خواهد شد.

کامران حیدری عضو شواری شهراسلامی شهر بروجن ضمن تشکر از حرکت زیبای کانون پیوستگی اعلام کرد: بی شک باید از توان اجرایی و مشورتی کانون پیوستگی بعنوان یک سمن در راس مدیریت شهری استفاده کرد.

در انتهای جلسه لوح تقدیر و هدیه ای از سوی دبیر کانون پیوستگی بروجن به شهردار بروجن اهدا شد.


 
کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجن
کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجن
کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجن
کانون پیوستگی ، پیشتاز تجلیل از خدمات شهردار بروجن

 
 

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات