مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد؛

بهره برداری سردخانه هشت هزار تنی بلداجی

کد خبر: 223-950527 گروه: اقتصادی
چهارشنبه, 27 مرد 1395 14:10
بهره برداری سردخانه هشت هزار تنی بلداجیبهره بردای سردخانه هشت هزار تنی ناحیه صنعتی بلداجی در هفته دولت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرد خانه هشت هزار تنی بلداجی همزمان هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری گفت: همزمان با هفته دولت سردخانه هشت هزار تنی بخش خصوصی ناحیه صنعتی بلداجی شهرستان بروجن به بهره‌برداری می‌رسد

مهندس طهمورث فتاحی ، با اشاره اهمیت حفظ و نگهداری از محصولات کشاورزی اظهار کرد: به منظور حفظ و نگهداری محصولات کشاورزی، سردخانه هشت هزار تنی در بخش بلداجی شهرستان بروجن افتتاح و به‌ بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به صرف اعتباری بالغ‌بر ۸۱ میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل پروژه سردخانه شهر فرادنبه افزود: اعتبارات لازم برای ساخت پروژه سردخانه 8 هزار تنی از محل اعتبارات تسهیلات بانکی ۴۱ میلیارد ریال و بخش خصوصی۴۰ میلیاردتأمین شده است.

فتاحی زیربنای این پروژه را ۵۵۰۰ متر مربع بیان کرد و گفت: این سردخانه در مدت سه سال ساخته شده و در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

فتاحی میزان اشتغال‌زایی این طرح را ۱۵ نفر برآورد کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه استان در تولید محصولات کشاورزی دارای جایگاه مناسبی در کشور است به منظور نگهداری و جلوگیری از کاهش کیفیت این محصولات سردخانه هشت هزار تنی چندمنظوره ساخته شده است.

مدیر صنایع کشاورزی استان خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری از ظرفیت‌های بالقوه در بخش کشاورزی و زراعت و باغبانی، سرمایه‌گذاری در بخش صنایع تبدیلی برخوردار است، اقلامی از جمله میوه و سیب زمینی، گوشت مرغ و قرمز را می‌توان در سردخانه‌ها نگهداری کرد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات