رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن خبر داد؛

کشف بیش از ۱۲۰ کلیوگرم فرآورده‌های خام دامی فاسد

کد خبر: 215-950525 گروه: اجتماعی
دوشنبه, 25 مرد 1395 19:18
کشف  بیش از ۱۲۰ کلیوگرم فرآورده‌های خام دامی فاسددر بازرسی شبکه بهداشت و درمان از مراکز توزیع فرآورده های دامی بیش از ۱۲۰ کلیوگرم گوشت فاسد کشف و جمع آوری شد

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، از کشف و جمع آروی فرآورده‌های خام دامی گرم و منجمد غیر بهداشتی، فاسد در شهرستان بروجن خبر داد.
سعید حبیبی بیان داشت: در راستای ارتقای سطح کیفیت فرآورده‌های خام دامی اکیپ‌های بازرسی به صورت مستمر بر مراکز عرضه توزیع فرآورده های خام دامی نظارت دارند و در بازرسی انجام شده در شهرستان بروجن از ۱۲۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی در این شهرستان کشف و جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه با افراد متخلف در حوزه بهداشتی به صورت جدی برخورد خواهد شد گفت: بازرسان شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن به صورت پیوسته از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی بازرسی انجام می‌دهند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.
حبیبی ادامه داد: این فرآورده‌های خام دامی تازه و منجمد غیر بهداشتی با هماهنگی‌های صورت گرفته و برنامه‌ریزی مداوم و مستمر اکیپ‌های بازرسی بهداشتی از رستوران‌ها، قصابی‌ها و فروشگاه‌های مرغ و ماهی کشف و جمع‌آوری شد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن از مردم شهرستان بروجن خواست تا در هنگام خرید فرآورده‌های خام دامی به تاریخ تولید، انقضاء و شرایط نگهداری محصولات دامی توجه داشته باشند و تخلفات بهداشتی را به شبکه دامپزشکی شهرستان بروجن اطلاع دهند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات