آئین تودیع و معارفه؛

معارفه دادستان جدید بروجن

کد خبر: 213-950524 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 24 مرد 1395 12:51
معارفه دادستان جدید  بروجنمعاون رئیس دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در آئین تودیع معارفه دادستان بروجن : بر لزوم رعایت حقوق شهروندی تاکید کرد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، آئین تودیع و معارفه دادستان بروجن با حضور معاون ریاست دادگستری ، دادستان عمومی وانقلاب استان چهارمحال و بختیاری، فرماندار شهرستان بروجن ،ائمه جمعه شهرستان ،فرماندهان انتظامی ونظامی شهرستان ،قضات ، کارکنان دادگستری وجمعی ازمدیران ادارات ونهادهای شهرستان در سالن فرهنگی سپاه بروجن برگزار گردید.
در این آئین از منصور امانی به عنوان دادستان سابق بروجن تودیع و از زحمات ایشات تقدیر و تشکر شد و طی حکمی ایشان به سمت معاون دادستان عمومی وانقلاب استان منصوب گردید و عبدالرسول جاوری به عنوان دادستان جدید بروجن معارفه شد
معاون رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در آیین تودیع معارفه دادستان شهرستان بروجن اظهار کرد: در همه حال قوه قضاییه در کنار دستگاه های متولی امر در حوزه های مختلف خواهیم بود.
نادر اسکندری بیان کرد: با استفاده از ظرفیت های قانونی و اقتدار قوه قضاییه در راستای دفاع از حق و حقوق مردم و صیانت از کشور اقدام می کند.
معاون رئیس کل دادگستری استان افزود: توصیه بنده به شما این است که مردم داری در راس قضاوت ها و مجازات های شما سرلوحه قرار گیرد و در قضاوت های شما آنگونه که در شان مردم هست برخورد شود تا مبادا لطمه ای به کرامت مردم از طرف دستگاه قضا واردشود.
وی ضمن تأکید بر لزوم رعایت حقوق شهروندان به مراجعان در تمامی مراحل دادرسی خاطرنشان کرد: وظیفه ما اجرای شرع مقدس و قانون است و مسئولان باید به همه مقولات، از جمله حقوق شهروندی نگاهی واقع نگرانه داشته باشند.
اسکندری افزود: آنچه در این راه دشوار دست شما را می گیرد تنها دعای مردم هست،پس در قضاوت ها و مجازات ها چنان با مردم برخورد کنید که هیچ گاه مردم تحقیر نشده و با شخصیت مردم بازی نشود.وی گفت:سرلوحه قرار دادن این امر در برنامه کاری شما باید اصل قرار بگیرد و انجام شود.
 
فرماندار شهرستان بروجن هم در این مراسم رفتار در جایگاه حق و طرفداری از حق و قانون و عدالت را از ویژگی متولیان قانون، قضا و تمامی مسئولان دانست و گفت: دستگاههای اداری و اجرایی شهرستان برای اجرای عدالت و احیاق حق قانونی افراد آماده همکاری همه جانبه با متولیان این امر هستند.
 در ادامه منصور امانی دادستان سابق بروجن گزارشی در خصوص عملکرد خود ارائه کرد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات