تجلیل شهرداری بروجن از خبرنگاران؛

خبرنگاران در بیان حقیقت عدالت و انصاف را مد نظر قرار دهند

کد خبر: 212-950523 گروه: اجتماعی
شنبه, 23 مرد 1395 22:16
خبرنگاران در بیان حقیقت عدالت و انصاف را مد نظر قرار دهندشهردار بروجن گفت : کسی که مدیر می‌شود عملکردش نقد می‌شود و باید در مقابل پرسشگری قرار بگیرد و از عملکرد خود دفاع کند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام،عصر روز یکشنبه در مراسم از تجلیل خبرنگاران با حضور شهردار و اعضا شورای اسلامیشهر بروجن برگزار شد.

رئیس شورای شهر بروجن در این مراسم ، تصریح کرد: از سختی‌های کار خبرنگاران، مطلع هستیم و بارها هم گفته شده که خبرنگاران با چه مشکلاتی مواجه هستند، تلاش‌هایی برای رفع این مشکلات انجام شده اما شاید سازمان‌ یافته نبوده و این مشکلات هنوز وجود دارد و کسی نمی‌تواند منکر شود.

علی اکبر رضوانی گفت: خبرنگاران امانتدارانی هستند که باید با حفظ امانت ، واقعیات را به جامعه منعکس نمایند.

در این مراسم شهردار بروجن به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز به همه صاحبان قلم در عرصه اطلاع رسانی گفت : من قدردانی می نمایم از تلاش های بی وقفه اصحاب رسانه و آنچه که ارزش کار اصحاب رسانه را دوچندان می کند بحث توانایی این قشر زحمت کش در بیان مشکلات جامعه و انعکاس عملکرد مسئولان به مردم است.

علیرضا صادقی گفت: شهر ما دارای ظرفیت‌های خیلی زیادی است اگر در کنار هم باشیم و نقاط قوت هم را تقویت کنیم و اگر نقاط ضعف همدیگر پوشش بدیم قطع یقین وضعیت شهر ما از این بهتر می‌شود.

وی بیان کرد: کوچک‌ترین گلایه‌ای از هیچ خبرنگاری ندارم و اعتقاددارم کسی که مدیر می‌شود عملکردش نقد می‌شود و باید در مقابل پرسشگری قرار بگیرد و از عملکرد خود دفاع کند.

صادقی ادامه داد: شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی است و نهادی که وابسته به مردم است وی به محدودیت منابع مالی در شهرداری بروجن اشاره کرد و گفت: در سالهای اخیر با رکود ایجاد شده در فعالیتهای اقتصادی مدیریت در شهرداری ها بسیار سخت تر شده و باید دنبال منابع جدید مالی باشیم تا کار خدمت رسانی متوقف نشود.

وی با اشاره به منابع مالی محدود شهرداری،گفت: شهر بروجن ظرفیت‌های زیادی برای توسعه دارد و انتظارات مردم از مجموعه مدیریت شهری خیلی زیاد است ، و مشارکت بیشتر شهروندان باعث تسریع دراجرای پروژه های عمرانی و حفظ کیفیت خدمات شهری می شود.

صادقی خواستار مشارکت بیشتر شهروندان درپروژه های عمرانی شد و افزود: بدون همکاری و مشاکت شهروندان، شهرداری که با کمبود اعبتار و درآمد عمومی روبرو است نمی تواند پروژه های عمرانی را اجرا کند.

شهردار بروجن گفت: مشارکت و همراهی بیشتر شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی را ضروری و با اهمیت دانست و افزود: تمامی اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در سطح شهر برای رفاه و آسایش شهروندان است.

وی اظهار کرد: وضعیت نامناسب درآمدی و اعتبارات شهرداری، مشارکت شهروندان در پیشرفت و اجرای کارهای عمرانی و ارائه خدمات را ضروری کرده است.

صادقی با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های موفق و کارآمد نیازمند مطالعات علمی دقیق و کامل است، افزود: اگر در اجرای طرح های مدیریتی به مطالعات توجه نشود، نتیجه مناسبی حاصل نمی‌ شود و تمام سعی خود را نموده ایم که مشکلات شهر را با بررسی مطالعه وکارشناسی شده حل نمائیم

وی بیان کرد: برای رسیدن به موفقیت همه باید به قانون احترام بگذارند و آن را رعایت کنند و شهرداری و شورا با برخورد جدی با هر گونه تخلفی تلاش می کند در مسیر قانونی حرکت کند وحقوق شهروندی تامین شود.

شهردار بروجن گفت: مشارکت و همراهی مردم و معتمدان محلی در امور، تحقق حقوق شهروندی و اولویت دادن به نیازهای مردم ضامن موفقیت در فعالیت های شهرداری بروجن است.

صادقی خاطر نشان کرد: شهرداری به دلیل حجم گسترده فعالیتهای عمرانی، خدماتی و فرهنگی بدون مشارکت مردم قادر نیست به موفقیت برسد و در این راه به همکاری و مشارکت همه شهروندان نیازمند است.

گفتني است در ادامه اين مراسم خبرنگاران به بيان پيشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان بروجن با حضور اعضا شورای اسلامی و شهردار بروجن تجلیل شد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات