پنج عملیات توسط نیروی انتظامی استان در ۲۴ ساعت گذشته

کد خبر: 210-950522 گروه: اجتماعی
جمعه, 22 مرد 1395 21:27
پنج عملیات توسط نیروی انتظامی استان در ۲۴ ساعت گذشتهاجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، اخلاقی و برخورد با هنجارشکنان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی انتظامی استان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، رئیس اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان اظهار کرد: پاکسازی نقاط آلوده و نقاطی شناسایی شده‌ و یا نقاطی که مردم اعلام می‌کنند یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی استان است که البته باید با کار کارشناسی و همکاری دستگاه‌های متولی در مورد آن اقدام میگردد

پنج سارق در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند
سرهنگ منوچهر صفری اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و احشام اماکن خصوصی در ۲۴ساعت گذشته موضوع در دستور کار مأموران فرمانده نیروی انتظامی استان قرار گرفت که مأموران شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، اردل و پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه‌‌های سرقت موفق شدند سه سارق را دستگیر کنند.
وی افزود: در تحقیقات علمی و فنی پلیس سارقان به پنج فقره سرقت خودرو و احشام اماکن خصوصی اعتراف کردند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

توقیف 60 دستگاه موتورسیکلت در شهرستان بروجن
غلامعلی شکری بیان کرد: مأموران این فرماندهی در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی ۶۰دستگاه موتورسیکلت متخلف را در شهر بروجن توقیف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن افزود: انجام حرکات نمایشی، نداشتن کلاه ایمنی، سبقت‌های غیرمجاز و نداشتن مدارک هویتی علت توقیف ۶۰ دستگاه موتورسیکلت متخلف بوده که روانه پارکینگ شدند.
شکری خاطرنشان کرد: برخورد با افرادی که به هر نحوی قصد بر هم زدن آسایش و آرامش شهروندان را داشته باشند در دستور کار پلیس است.

 یک قاچاقچی سوداگر مرگ در شهرستان کیار دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان کیار از دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر با ۳۲۰ گرم تریاک در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ جهت توزیع در یکی از روستاهای این شهرستان موضوع در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی دزک قرار گرفت.
سرهنگ علی رازانی گفت: مأموران با بررسی دقیق خودرو پیکان این قاچاقچی را در عملیات ایست و بازرسی در محور دزک به شلمزار شناسائی و متوقف کردند.
وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از خودرو این قاچاقچی ۳۲۰ گرم تریاک در بسته‌های آماده توزیع کشف شد.

توقیف خودروی پژو با ۴۳ میلیون ریال خلافی در محور بروجن لردگان
سرهنگ رحمت‌الله نجفی گفت: مأموران پلیس راه لردگان ـ بروجن حین گشت‌زنی و کنترل عبور و مرور در این محور، یک دستگاه خودروی پژو آردی را به علت ارتکاب تخلف رانندگی متوقف کردند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در استعلام صورت گرفته از سوابق خودرو مشخص شد که دارای 43 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده است.
وی با بیان اینکه خودرو جهت پرداخت خلافی توقیف و به پارکینگ اعزام شد تصریح کرد: طبق تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی از تردد خودروهای متخلف با خلافی معوقه بیش از ۱۰ میلیون ریال جلوگیری خواهد شد.

کشف و ضبط ۵۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس چهارمحال و بختیاری و اصفهان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: عملیات مشترک مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری و اصفهان به کشف ۵۰ کیلو گرم تریاک انجامید.
سرگرد رستم بهرامی بیان کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر خرید مواد مخدر از استانهای مرکزی و فروش آن در استان چهارمحال و بختیاری توسط یک سوداگر مرگ موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی افزود: پس از بررسی و انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد این سوداگر مرگ قصد دارد با یک دستگاه خودروی پراید مقادیری مواد مخدر را از شهرستان خمینی‌شهر به شهرکرد انتقال و توزیع کند که با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خمینی‌شهر این خودرو در حوالی استان اصفهان "منطقه درچه" شناسایی و توقیف شد.
بهرامی تصریح کرد: مأموران در بازرسی دقیق از این خودرو مقدار 50 کیلوگرم تریاک که به صورت بسیار ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف کردند.
وی بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات