معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان خبر داد؛

آمادگی وزارت بهداشت و درمان برای تجهیز بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن

کد خبر: 208-950520 گروه: اقتصادی
چهارشنبه, 20 مرد 1395 22:17
آمادگی وزارت بهداشت و درمان برای تجهیز بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجنمعاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به بروجن از آمادگی تجهیز بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی بروجن خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  ۲۰ مردادماه در سفر به بروجن و بازدید از بیمارستان ولیعصر(عج) این شهر ، اظهار داشت : در بیمارستان ولیعصر(عج) بروجن در جهت طرح تحول نظام سلامت اقدامات خوبی صورت پذیرفته از جمله بازسازی و تکمیل تجهیزات پزشکی که قدم های مثبتی برداشته شده است .
محمد حاجی آقاجانی عنوان کرد: پروژه‌هایی که با مشارکت خیران ساخته می‌شود هم سرعت بیشتری در ساخت و هم هزینه کمتری در بر دارند و شهرستان بروجن  بیشترین خیرین در حوزه سلامت در کشور را دارد.
وی اظهار داشت: بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن از مهمترین پروژه های استان چهارمحال و بختیاری و قطب درمانی منطقه خواهد بود .
آقاجانی با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن گفت : این پروژه با بیش از ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است  که وزارت بهداشت و درمان آمادگی تجهیز نمودن این بیمارستان را دارد.
آقاجانی تصریح کرد: پس از اینکه مسکن و شهرسازی ، بیمارستان را در اختیار بهداشت و درمان قرار دهد پس از تحویل ظرف مدت یک ماه و نیم بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن را تجهیز شده در اختیار مردم شهرستان قرار خواهیم داد ؛ و خاطرنشان کرد به دلیل ظرفیت محدود تجهیزات این امر در صورتی محقق می گردد که بیمارستان در سال ۱۳۹۵ تکمیل و تحویل وزارت بهداشت و درمان قرار گیرد.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر لزوم راه‌اندازی پایگاه اورژانس هوایی در استان چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: اگر زمین مناسب برای احداث این پایگاه مشخص شود، امکان خرید یک هلی‌کوپتر سبک برای دسترسی بیماران حاد سایر شهرستان‌ها به مرکز استان و امکانات درمانی وجود خواهد داشت.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات