اعتراض اهالی محله اردوبار بروجن نسبت به جابجایی پارک بانوان

کد خبر: 192-950513 گروه: اجتماعی
چهارشنبه, 13 مرد 1395 21:22
اعتراض اهالی محله اردوبار بروجن نسبت به جابجایی پارک بانواناهالی محله اردوبار شهر بروجن طی امضای طوماری نسبت به جابجایی پارک بانوان بروجن اعتراض نمودند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، در سال های گذشته جهت احداث پارک بانوان بروجن قطعه زمینی واقع در  بلوار بوعلی جنب مسجد صاحب الزمان (عج) در نظر گرفته و کلنگ زنی شد و برخی از کار های زیربنایی این پروژه صورت گرفت و حتی تابلو پارک بانوان در این محل نصب گردید اما در ماه های اخیر ، مکان اجرای طرح پارک بانوان بروجن به خیابان تهران جنب مصلی نماز جمعه تغییر یافت ؛ که این مکان تنها پارک واقع در محله اردوبار است .
 اهالی محله اردوبار جهت جلوگیری از جابجایی این طرح با نوشتن و امضای طوماری اعتراض خود را نسبت به جابجایی این طرح اعلام نمودند؛ در این طومار که نسخه ای از آن عصر روز چهارشنبه در اختیار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام قرار گرفت، آمده است:
 
اهالی محله اردوبار جهت جلوگیری از این کار غیر قانونی بصورت مسالمت آمیز جلساتی را با فرماندار ، شهردار و شورای شهر داشتند که در این جلسات به مردم قول مساعد توقف کار ، مطالعه و کارشناسی مجدد طرح داده شد ولی برخلاف قولشان ، دستور اجرای طرح داده شد ، که اهالی محله با تجمع در محل مانع کار پیمانکار شدند ؛ لذا خواهشمندیم به درددل اهالی این محله برسید پیش از آنکه خدایی ناکرده درگیری یا بلوایی در محله ایجاد شود.
در ادامه این نامه آمده است : محله قدیمی اردوبار که در سال های گذشته هیچ امکانات رفاهی به آن نداده اند چون این عادت بد از قدیم بین بروجنی ها بوده که به محله اردوبار اهمیتی نمیداده اند و اهالی هم معمولا بیسواد و عشایری مسلک و ناآگاه نسبت به حقوق شهروندی خود بوده ان و مورد ظلم و اجحاف  قرار گرفته اند ، چون از نظر جمعیت در اقلیت هستند و کسی را در شورا ندارند همیشه حقشان ضایع شده و لازم به نوشتن نیست که از اول انقلاب مردم این محله در تمام کارها مانند شرکت در تظاهرات و جبهه ها و دادن شهید و جانباز و نماز های جمعه و ... همیشه پیشقدم بوده اند . البته ما به آنها پیشنهاد کردیم که این پارک وسیع است لذا  از گوشه ای دیگر از این پارک برای این کار استفاده کنید و فضای سبز این محله را با کشیدن حصار دور آن نابود نکنید.
به گزارش بروجن سلام ، اهالی محله اردوبار رونوشت این طومار را در اختیار فرمانداری ، شهرداری و شورای شهر ، امام جمعه بروجن، استانداری و سازمان بازرسی استان چهارمحال و بختیاری قرار داده‌اند.
منتظر پاسخ مسئولین مربوطه در این خصوص هستیم که در صورت پاسخ مطابقا منتشر خواهد گردید.
 

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات