نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد؛

خبرنگاران دیده بان های آگاه جامعه هستند

کد خبر: 189-950512 گروه: سیاسی
سه شنبه, 12 مرد 1395 18:33
خبرنگاران دیده بان های آگاه جامعه هستنداصحاب رسانه و مطبوعات و خبرنگاران دیده بانان آگاه و سربازان خط مقدم جبهه جنگ نرم با استکبار هستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در دیدار با اصحاب رسانه های مکتوب وخبرنگاران استان اظهار داشت: یک خبرنگار برای آن که بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند باید کار خود را با انواع ظرافت‌ها، تدبیرها، عقلانیت، تعهد و بصیرت انجام دهد.
وی بیان کرد: خبرنگاران دیده بان های آگاه جامعه هستند که اگر این دیده بانی با دلسوزی، ایمان و تعهد اصلاح گرانه توام باشد می تواند جامعه را بسازد و افزود: رسانه‌ها نباید در مقابل پیگیری امور اگر برای اسلام باشد کوتاه بیایند و هر کس به اندازه توان خود لازم است وظیفه خود را انجام دهد، اصحاب رسانه و مطبوعات خود را به طیف، جناح، دسته و گروه نفروشند، قیمت خبرنگاران و کار خبر بسیار بالاست.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری ، با بیان اینکه تقوا عامل سلامت همه کارها، رشد و کمال الهی و رساننده به مقصد اصلی است خاطرنشان کرد: متأسفانه از تقوا تنها با اسم آن آشنا هستیم، پس لازم است درک خود را از تقوا بالا برده و مفهوم آن را تجزیه و تحلیل کنیم چراکه اگر تقوا وجود داشته باشد امور به نتایج درستی خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه رسانه در نظام ما باید اسلامی باشد، بیان کرد: اسلام باید دغدغه اول ما باشد اما متأسفانه امروز آن قدر درگیر مسائل سیاسی، قویم، جناحی، مسئولیتی و مدیریتی هستیم که اسلام را فراموش کرده‌ایم.
نکونام ادامه داد: رسانه‌ای عالی‌ترین نمره را دریافت می‌کند که در نظام اسلامی بیشترین دغدغه را نسبت به اسلام و فرهنگ اسلامی داشته باشد.
امام جمعه شهرکرد ، تبیین جایگاه ولایت را از رسالت های اصلی اصحاب رسانه عنوان کرد و گفت: دشمنان از تریبون نمازجمعه به عنوان جایگاه اطلاع رسانی و چشم و گوش امت اسلامی واهمه دارند.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: هر آنچه در مجموعه رسانه‌ای کشور شکل می‌گیرد و در معرض دید مخاطب قرار داده می‌شود باید با فرهنگ اسلام مأنوس باشد.
نکونام ادامه داد: متأسفانه امروز عده‌ای آگاهانه و یا ناآگاهانه کمر بسته‌اند نظام اسلامی را تحویل آمریکا دهند به گونه‌ای که برخی با تحلیل اشتباهی راهی را طی می‌کنند که آخر آن به کام دشمنان اسلام تمام خواهد شد.
ایشان خاطر نشان کردند ، آفت حرفه خبرنگاری در نظام جمهوری اسلامی را دعواهای بیهوده داخلی و حزبی و گروهی دانست و اظهارکرد: دشمن از سرگرم شدن اصحاب رسانه و مطبوعات به مسائل جناحی و سیاسی بیشترین بهره را برده است بنابراین خبرنگاران ولایی باید هوشیار باشند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: برخی افراد با غفلت و بی بصیرتی در برخی مواقع با دشمنان نظام جمهوری اسلامی نا آگاهانه یا آگاهانه هم صدا می شوند که باید رسانه ها و اصحاب مطبوعات آنها را شناسایی و به امت اسلامی معرفی کنند.
در این دیدار اصحاب و مطبوعات وبرخی خبرنگاران مشکلات و چالش های پیش رو در عرصه تولید خبر را عنوان کردند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات