رئیس جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری؛

از ایده‌های نو حمایت خواهیم کرد

کد خبر: 186-950511 گروه: اجتماعی
دوشنبه, 11 مرد 1395 18:31
از ایده‌های نو حمایت خواهیم کردتحقق توسعه دانش بنیان و به دنبال آن توسعه پایدار را از مهم ترین برنامه های جهاد دانشگاهی می باشد

رئیس جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد دانشگاهی به سمتی می‌رود که باید نقش خود را در توسعه دانش‌بنیان و توسعه پایدار استان ایفا کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، وحید خلیلی روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب مطبوعات استان به مناسبت ۱۶مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی افزود: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری، جهاددانشگاهی مولود انقلاب بوده و باید حفظ و تقویت شود.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یک نهاد چند ماموریتی است، تصریح کرد: این نهاد در سه حوزه فرهنگی، پژوهش‌، فناوری و آموزشی ماموریت خود را با اهداف کلانی چون توانمندسازی همه جانبه جهاد دانشگاهی استان و آماده کردن این نهاد تحقیقاتی در راستای توسعه فعالیت‌های دانش بنیان، حمایت همه جانبه و بهره‌مندی از ایده‌های نو، اشتغال محوری و تخصصی کردن آموزش‌های کوتاه و بلندمدت، تنوع محوری و معرفی شایسته جهاددانشگاهی کشور و استان به مردم، آغاز کرد.

خلیلی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی حلقه سوم آموزش است، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی متولی آموزش تخصصی بوده و در این راستا در سال گذشته برای بیش از ۷۲دوره تخصصی و اشتغال محور مجوز گرفته شده است که بیش از ۵۰ درصد آن در حال اجرا است.

ایشان خاطر نشان کرد: اجرای دوره ملی کمک پرستاری، راهنمایی ایرانگردی، راهنمایی طبیعت گردی، تکنسین مقدماتی و پیشرفته داروخانه، آشنایی با طب سنتی، مراقبت از سالمندان و برنامه نویسی تلفن همراه را از جمله دوره های آموزشی برشمرد.

رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه اندازی سامانه آموزش های مجازی سال گذشته استان اظهار کرد: تاکنون بیش از ۷۰ دوره آموزش مجازی در این سامانه برای آموزش غیرحضوری بارگذاری شده است.

خلیلی ، تحقق توسعه دانش بنیان و به دنبال آن توسعه پایدار را از مهم ترین برنامه های جهاد دانشگاهی دانست و گفت: این نهاد فعالیت های خود را علاوه بر حوزه آموزش در حوزه های فرهنگی، پژوهشی و فناوری ساماندهی کرده و در طول سال برنامه های متعددی در این حوزه ها اجرا می کند.

رئیس جهاد دانشگاهی تنظیم سند ۳۵ ساله جهاددانشگاهی کشور، تکمیل ساختمان چهارهزار متری جهاددانشگاهی، برگزاری نشست‌های آسیب شناسی، فعالیت دو خبرگزاری ایکنا و ایسنا و فعالیت نمایندگی بانک ذخیره‌سازی سلول‌های بنیادین رویان را از جمله برنامه‌های مهم در حال اجرای این نهاد بیان کرد.

خلیلی راه‌اندازی مرکز دوره پزشکی به صورت وب کنفرانس و اخذ مجوز به منظور احداث مرکز تخصصی گردشگری و صنایع دستی در استان را از جمله برنامه‌های در دست اقدام جهاد دانشگاهی عنوان کرد.

وی از راه‌اندازی مرکز جهاد دانشگاهی در سامان و افتتاح آن در شهریور ماه خبر داد و گفت: در حال حاضر دو مرکز فعال در شهرکرد، یک مرکز در شهرستان‌های بروجن و فارسان در حال ارائه خدمت به هم‌استانی‌ها هستند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات