عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

بررسی مسئله درگیری بلداجی در کمیسیون امنیت ملی

کد خبر: 180-950504 گروه: سیاسی
دوشنبه, 04 مرد 1395 17:40
بررسی مسئله درگیری بلداجی در کمیسیون امنیت ملیبررسی و جمع بندی درگیری شهر بلداجی و ارائه گزارش جمع بندی به کمیسیون امنیت ملی و شورای عالی امنیت ملی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، اردشیر نوریان در شامگاه یکشنبه در نشستی با امام جمعه، اعضای شورای شهر و جمعی از مردم شهر بلداجی با اشاره به درگیری روز سه شنبه هفته گذشته در شهر بلداجی از توابع شهرستان بروجن افزود: هیاتی از این کمیسیون مسئول بررسی و تهیه گزارشی جامع از نحوه درگیری و ارائه گزارش به کمیسیون امنیت ملی است

نوریان بیان کرد: باید هرمسئله ای از مجاری قانونی بررسی و آن را حل و فصل نمود و نگذاشت تا عده ای فرصت طلب از این رویدادها سوء استفاده و بهره بردای نمایند..
وی گفت: ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه به حمد خدا دارای امنیت کاملی است که باید قدر این امنیت را دانست و از اقدام هایی که به این نعمت خدشه وارد می کند هوشیار بود و پرهیز کرد.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد با افراد مقصر در درگیری بلداجی اظهار کرد: درگیری این شهر هر چند تلخ و تکدر خاطر مردم استان را در پی داشت، اما از این بابت که در این اعتراض ها کلمه توهین آمیزی نسبت به نظام و مسئولان شنیده نشد، به خود افتخار می کنیم.
نوریان خاطرنشان کرد: بررسی همه جانبه درگیری بلداجی از اهمیت بسزایی برخودار است، چرا که آسیب شناسی این موضوع می تواند از تکرار چنین رخدادهایی جلوگیری کند.
به گفته وی نباید درگیری بلداجی رخ می داد، اما اکنون که رخ داده باید با درایت و تدبیر ،حوصله و تعقل هم به حفظ حقوق مردم توجه داشت و هم با رفع نقایص از وقوع چنین حوادثی در آینده جلوگیری کرد.
عضو  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با دلجویی از خانواده ها و آسیب دیدگان حادثه شهر بلداجی از دستگاه های امنیتی و قضایی استان درخواست کرد که بطور ویژه موضوع بررسی و هرچه سریع تر وضعیت بازداشت شدگان این درگیری و ترتیب آزادی بی گناهان را خواستار شد.
هیات اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید رئیس مجلس و حکم رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز یکشنبه برای بررسی موضوع درگیری بلداجی و برگزاری نشست با مسئولان و مردم منطقه عازم استان چهارمحال و بختیاری شد.
اجرای طرح انتقال آب از چغاخور به سفید دشت نگرانی مردم بلداجی را در روزهای اخیر به دنبال داشته که با هوشیاری مسئولان و همکاری عوامل انتظامی و امنیتی و مردم خطه بلداجی این نگرانی ها تا حدودی برطرف شد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات