نشست هماهنگی برنامه های هفته ملی مهارت برگزار شد

کد خبر: 177-950504 گروه: علمی و آموزشی
دوشنبه, 04 مرد 1395 12:14
نشست هماهنگی برنامه های هفته ملی مهارت برگزار شددر نشستی با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و ائمه جمعه شهرهای فرادنبه، سفيد دشت و بروجن برنامه های هفته ملی مهارت در این شهرستان تدوین شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، محمود تقی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این نشست اظهار داشت : سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور با هدف آموزش به جوانان، دانشجويان، زنان و قشر کم درآمد جامعه براي يادگيري فن و حرفه و آموزشهاي تخصصي در طي ساليان متمادي اقدام نموده است و اين اقدامات در سالهاي اخير به علت پيشرفت تکنولوژي و قرار گرفتن در مسير و چرخه صنعت و توليد همگام با علم روز رو به پيشرفت و تعالي است.
وي گفت: در حال حاضر در کارگاههاي مراکز آموزش فني و حرفه اي رشته هاي نوين و پيشرفته اي تدريس مي شود و امکانات و تجهيزات زيادي براي اين کارگاهها هزينه شده است.
تقي پور خاطرنشان کرد که اين آموزشها براي جوانان دانشجو که نياز مبرم به آموزش و فن آموزي دارند بسيار ارزشمند است. دانشگاه ها به صورت تئوري به دانشجويان آموزش مي دهند و آموزشهاي فني و حرفه اي با توجه به تمام تجهيزات و امکاناتي که در حال حاضر دارد مي تواند در سطح فني، علمي و تخصصي به دانشجويان کمک شاياني کند.
به گزارش بروجن سلام در پايان این نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گزارش عملکرد سال 94 و سه ماهه اول سال 95 را اعلام کرد و به همراه ائمه جمعه از کارگاهها و تجهيزات بازديد نمودند.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات