حضور استاندار چهارمحال وبختیاری در بیمارستان ولیعصر بروجن؛

سلیمانی از مصدومین حادثه بلداجی دلجویی کرد

کد خبر: 170-950501 گروه: اجتماعی
جمعه, 01 مرد 1395 17:24
سلیمانی از مصدومین حادثه بلداجی دلجویی کرداستاندار چهارمحال و بختیاری با حضور در بیمارستان ولیعصر (عج) بروجن از مصدومین حادثه روز سه شنبه شهر بلداجی دلجویی کرد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در بازدید سرزده از بیمارستان ولیعصر(عج) بروجن به همراه مسئولین شهرستانی واستانی از مصدومین بستری در این بیمارستان دیدار کرد و اظهار کرد: دلجویی از بیماران و بررسی وضعیت رسیدگی به آنان از برنامه های مدیریت عالی استان است.
سلیمانی دشتکی افزود: به دنبال حادثه ایجاد شده در بلداجی از توابع شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری، تعدادی از مردم و ماموران نیروی انتظامی مصدوم شدند.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: برخی مصدومان به صورت سرپایی مداوا و ترخص گردیده اند و اکنون تعدادی از مصدومین از مجموعه نیروهای نظامی و تعدادی از مصدومین از مردم در بیمارستان حضور دارند.
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مجموعه پزشکان، پرستاران و کارکنان زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بروجن به سرعت وضعیت مصدومان این حادثه را بررسی و مدیریت کردند که برخی در همان روز سرپایی مداوا و ترخیص گردیدند و برخی دیگر بعلت صدمات وارده بستری و نیاز به مراقبت های پزشکی دارند.
وی اضافه کرد: البته در یک سال و نیم قبل مذاکراتی برای انتقال آب به صنایع نیازمند آب در چهارمحال و بختیاری انجام شد است و نباید این حادثه پیش می آمد.
سلیمانی دشتکی عنوان کرد: انتقال آب به صنایع چهارمحال و بختیاری ربطی به کاهش منابع آب کشاورزی ندارد.
وی اظهار کرد: در این زمینه تنها ۱۲۰ متر از اجرای طرح انتقال آب به صنایع چهارمحال و بختیاری باقی مانده بود که عده ای در بلداجی به موضوع معترض شدند.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: البته پس از هماهنگی های لازم و مدیریت صورت گرفته، مردم بلداجی پذیرفتند آرامش خود را حفظ کنند و مطالباتشان را از مسیر قانونی پیش ببرند.
وی بیان کرد: در این حادثه نیروی انتظامی متانت از خود نشان داد و موضوع را با آرامش مدیریت کرد و تمامی مردم و مسوولان به تفاهم رسیدند تا هر کس به حقوق قانونی خود قانع باشد.
سلیمانی از تعدادی دیگر از مصدمین این حادثه باحضور در خانه های مصدومین از آنان دلجویی کرد
وی افزود با توجه به ترافیک بیماران در شهرستان بروجن و پیگیری های صورت گرفته در خصوص بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن انشااله تا پایان اواخر سال ۱۳۹۵به بهره برداری خواهید رسید.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات