بلداجی در آرامش کامل؛

تلاش افراد و رسانه های معاند برای دامن زدن به تجمع مردم بلداجی ناکام ماند

کد خبر: 168-950429 گروه: اجتماعی
سه شنبه, 29 تیر 1395 22:24
تلاش افراد و رسانه های معاند برای دامن زدن به تجمع مردم بلداجی ناکام مانددر حال حاضر آرامش در بلداجی حاکم است و درگیری‌های صورت گرفته امری موقتی بود که برخی افراد سودجو با انتشار کذب سعی در تشویش اذهان عمومی و سیه نمایی نمودند.
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر آرامش در بلداجی حاکم است و درگیری‌های صورت گرفته امری موقتی بود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،خدیجه ربیعی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون جوی ‌آرام بر شهر بلداجی حاکم و شرایط شهر به شرایط عادی بازگشته است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر شرایط شهر عادی است و  اثری از درگیری و تشنج وجود ندارد.
به گزارش  بروجن سلام ، به دنبال اجرای پروژه لوله گذاری مسیر انتقال آب از بلداجی به سمت منطقه صنعتی سفید دشت ، تعدادی از  مردم منطقه بلداجی  از شب گذشته در اعتراض به انتقال آب ، ضمن تجمع در محل لوله گذاری مسیر ، مخالفت خود را  با لوله گذاری انتقال آب به سفید دشت اعلام کردند.
متاسفانه این تجمع و اعتراض  از مسیر عادی خود خارج و به درگیری و تنش با ناجا و ایراد خسارت  به برخی از مراکز دولتی  و  تعدادی از مغازه های سطح شهر انجامید و برای مدتی وضعیت شهر  ،از حالت آرامش خارج شد.
متاسفانه عده ای از معترضین و نیروهای امنیتی و انتظامی در جریان نا آرامی های امروز در اثر برخورد سنگ و چماق مجروح گردیدند.
و حکایت از وخامت حال چندی از نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین وخامت حال برخی از معترضین  که در جریان حوادث امروز در شهر بلداجی مجروح شده اند دارد.
به گفته یک منبع آگاه ، علت اصلی تنش و درگیری های  امروز در شهر بلداجی عدم پیگیری مطالبات اجتماعی از مجاری قانونی بوده است ، که متاسفانه همیشه عده ای از افراد فرصت طلب با بهره گیری از تجمعات مسالمت آمیز سعی در به انحراف کشاندن خواسته های مردم و ایجاد اغتشاش و آسیب رساندن به اموال و اماکن دولتی و پروژه های عمرانی را دارند این منبع آگاه ضمن درک نگرانی مردم بخش بلداجی ، بر پیگیری مساله از طریق مسالمت آمیز و مذاکره با مسئولین امر تاکید نمود.
متاسفانه برخي افراد فرصت طلب نيز با انتشار خبرهاي کذب وایجاد تنش در شبکه هاي اجتماعي و دست به دست کردن اين خبر، سعي در بزرگ جلوه دادن و دامن زدن به اين اتفاق را داشتند.دامنه خبرهای کذب و هدفدار از اين اتفاق رسانه هاي بيگانه را نيز بي بهره نگذاشت و خوراک آنها را از آب گل آلود چغاخور فراهم ساخت و این تجمع را بزرگ و بزرگتر نشان داد.
مردم شهر بلداجی در گفتگو با خبرنگار بروجن سلام گفتند : نباید برخی افراد سودجو و فرصت طلب این اتفاق را سیه نمایی کنند و با اشاره به توطئه دشمنان در بهره برداری سوء از مطالبات به حق اجتماعی مردم ، بر حفظ هوشیاری مردم شهید پرور بخش بلداجی جهت جلوگیری از سوء استفاده معاندین انقلاب تاکید نمودند.
 نيروهاي نظامي  و انتظامي با استقرار در شهر بلداجي و بازداشت تحريک کنندگان از ادامه يافتن اغتشاشات جلوگيري کرده و آرامش را به شهر بازگرداندند.
پس از بازداشت عاملين اغتشاش و آشوب در بلداجي، آرامش در شهر برقرار شد و مردم به زندگي عادي بازگشتند .هم اکنون عبور و مرور در شهر شهر بلداجي بطور عادی و روان است و آرامش کامل در شهر حاکم است.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات