دستگیری سوداگر مرگ با بیش از 185کیلو گرم تریاک

کد خبر: 1632-960802 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
سه شنبه, 02 آبا 1396 00:36

دستگیری سوداگر مرگ با بیش از 185کیلو گرم تریاکفرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياری از كشف 185 كيلو ترياك و دستگيری يك سوداگر مرگ توسط پليس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري تحلیلی بروجن سلام ، سردار غلام عباس غلامزاده در تشريح جزئيات اين خبر گفت: به دنبال كسب خبري مبني بر خريد موادمخدر از استان هاي مركزی و فروش آن در استان چهارمحال و بختياري توسط يك سودا گر مرگ ، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري قرار گرفت.
اين مقام ارشد انتظامي افزود : پس از بررسي و انجام اقدامات اطلاعاتي مشخص شد اين سوداگر مرگ قصد دارد با يك وانت نيسان مقاديري مواد مخدر را از شيراز به شهركرد انتقال و توزيع نمايد كه با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان فارس شناسايي و توقيف شد.
سردار غلام عباس غلامزاده اضافه کرد: ماموران در بازرسي دقيق از اين خودرو 185 كيلو ترياك كه به طرز بسيار ماهرانه اي جاسازي شده بود کشف و يك نفر نيز دستگير شد.
سردار غلامزاده از افزايش 70 درصدي كشف خبر داد و با اشاره اينكه از ابتدای سال جاري تاكنون بيش از يك تن و 700 كيلو انواع مواد مخدر كشف ، 24 دستگاه خودرو توقيف و 16 باند شناسايي و متلاشي شدند گفت: متهم به همراه مواد مكشوفه پس از تشکيل پرونده برای انجام  مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات