تعطیلی یک واحد مرغداری گوشتی در شهرستان لردگان

چهارشنبه, 26 مهر 1396 00:08

تعطیلی یک واحد مرغداری گوشتی در شهرستان لردگانسرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان از تعطیلی یک واحد مرغداری گوشتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان اظهار داشت: طی گزارشات مردمی مبنی بر فروش مرغ زنده در سطح شهرستان، اکیپ های نظارت و بازرسی فراورده های خام دامی به محل اعزام و صحت و سقم گزارش را مورد بررسی قرار دادند که پس از نمونه گیری از طیور و ارسال نمونه به آزمایشگاه اداره کل دامپزشکی استان و نتیجه آزمایش باقیمانده آنتی بیوتیکی مثبت اعلام شد.
بیژن حسین پور آقائی گفت: به مرغداری مراجعه شد و به متصدی واحد اعلام شد که تا دوره پرهیز از دارو رعایت نشود اجازه خروج مرغ را ندارد که با بازرسی های ماموران دامپزشکی شهرستان طی چند روز بعد مشخص شد که مرغی در واحد وجود ندارد.
حسین پور گفت: با اخذ حکم دادستان شهرستان و هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی واحد مذکور تعطیل و مسئول واحد به مراجع قضایی معرفی شد.
وی از مردم خواست از خرید مرغ زنده که باعث انتقال و انتشار بیماری های طیور می شود جدا" خودداری نمایند و در صورت تلفات غیر عادی و ناگهانی طیور بومی سریعا" موارد را به شبکه دامپزشکی شهرستان اعلام نمائید.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات