مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری؛

شناسایی و تجلیل از خبرنگاران حوزه رسانه

کد خبر: 163-950426 گروه: اجتماعی
شنبه, 26 تیر 1395 14:54
شناسایی و تجلیل از خبرنگاران حوزه رسانهمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری از برگزاری آیین گرامی داشت روز خبرنگار در شهرکرد خبر داد و افزود: خبرنگاران فعال استان امسال در ١٧مرداد روز خبرنگار تجلیل می شوند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جواد کارگران دهکردی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری روز گذشته  (٢٤ تیر ماه ) در نشست تعاملی با اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران استان گفت: مراسم گرامی داشت روز خبرنگار، یک شنبه (١٧ مرداد٩٥) ساعت ٥ عصر در سالن فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برگزار می شود.
وی از تجلیل خبرنگاران فعال رسانه های استان در این روز خبر داد و افزود: در این روز از خبرنگاران فعال ،مدیران مسئول و صاحب امتیازهای نشریات استانی نیز تجلیل می شود.
کارگران به برنامه ها و کارگاه های آموزشی برای خبرنگاران در طول سال اشاره کرد و گفت: در این مراسم از خبرنگاران با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری اظهار کرد :متاسفانه مشکلاتی از سالهای قبل برای شناسایی خبرنگاران فعال وشاغل در استان وجود داشته و سعی می‌کنیم که با تدبیر این مشکلات را امسال حل کنیم.
وی افزود : اعلام فعالیت حدود ٢٠٠ خبرنگار فعال در استان دور از واقعیت است و خود اهالی رسانه هم این لیست را خیلی قبول ندارند.
وی افزود: از رسانه های محلی و سرپرستی های نشریات سراسری و خبرگزاری ها در استان چهار محال و بختیاری خواسته ایم که خبرنگاران خود به تفکیک فعالیت به ما اعلام کنند تا بتوانیم آمار پالایش شده ای از تعداد خبرنگاران فعال و اهالی رسانه که به صورت حرفه ای مشغول کار هستند داشته باشیم.
کارگران دهکردی تصریح کرد: وجود لیست پالایش شده از خبرنگاران فعال در استان چهار محال و بختیاری می تواند کمک قابل توجه ای به اعطای حمایت های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نماید.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری با بیان اینکه تعداد پرونده های موجود از قبل تاکنون حدود ١٢٠نفر است تصریح کرد :به مناسبتهای مختلف لیستهای مختلفی از خبرنگاران توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت شده وخود اهالی رسانه استان فعالیت حدود ١٨٠ نفر خبرنگار فعال در استان را خیلی قبول ندارند.
کارگران دهکردی در پاسخ به این سوال که به نظر شما استان چهار محال وبختیاری چه تعداد خبرنگار فعال دارد اظهار کرد: برداشت من این است که خبرنگاران فعال استان کمتر از ١٠٠ نفر باشند.
وی افزود: البته باید دید که این تعداد بعد از پالایش نهایی چند نفر هستند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال وبختیاری خاطرنشان کرد: در صورت پالایش لیست خبرنگاران و رسیدن به لیست مشخص ،مشخصات این خبرنگاران در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای همکاری هرچه بهتر ادارات استان با رسانه ها منتشر می‌شود.
جواد کارگران دهکردی  از برگزاری جشنی  برای شناسایی و تقدیر از زحمات خبرنگاران استان چهار محال وبختیاری خبر داد و افزود: در جلسه ای که با اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران استان داشته ایم پیشنهادی مبنی بر فراخوان برای برگزاری گردهمایی برای شناسایی و تقدیر از خبرنگاران فعال رسانه‌ای استان مطرح شد و قرار است که این گردهمایی برای شناسایی و تقدیر از خبرنگاران فعال چهار محال و بختیاری روز یکشنبه (١٧ مرداد٩٥) در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برگزار شود

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات